Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Razem zasadźmy las!


Nadleśniczy Nadleśnictwa Dwukoły Jaromir Skrzypecki zaprasza wszystkich mieszkańców na sadzenia lasu. Spotkajmy się w sobotę 22 kwietnia i zadbajmy o nasze wspólne dobro. Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski zachęca do udziału w tej akcji.


Akcja pod hasłem „Las – dobre sąsiedztwo” rozpocznie się rejestracją uczestników o godz. 9.00 w szkółce leśnej przy ul. Krajewo. Pół godziny później nastąpi uroczyste otwarcie spotkania, po czym jego uczestnicy przejdą na miejsce sadzenia drzewek. Tam, po krótkim instruktażu, będą sadzić las pod czujnym okiem pracowników nadleśnictwa. Akcja zakończy się ok. godz. 11.45 odsłonięciem tablicy pamiątkowej i powrotem do szkółki leśnej, gdzie wykonane działania zostaną podsumowane, a ich uczestnicy zasiądą do wspólnego stołu.

Akcja jest okazją do zrobienia czegoś pożytecznego dla przyszłych pokoleń i równocześnie przyjemną rekreacją na świeżym powietrzu. Zapraszamy!

źródło: KN/UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
karol
karol
4 lata temu

tak ja będę sadził a szysza będzie je wycinał!!!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x