Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Razem zasadźmy las!


Nadleśniczy Nadleśnictwa Dwukoły Jaromir Skrzypecki zaprasza wszystkich mieszkańców na sadzenia lasu. Spotkajmy się w sobotę 22 kwietnia i zadbajmy o nasze wspólne dobro. Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski zachęca do udziału w tej akcji.

KSP Mława nabór

Akcja pod hasłem „Las – dobre sąsiedztwo” rozpocznie się rejestracją uczestników o godz. 9.00 w szkółce leśnej przy ul. Krajewo. Pół godziny później nastąpi uroczyste otwarcie spotkania, po czym jego uczestnicy przejdą na miejsce sadzenia drzewek. Tam, po krótkim instruktażu, będą sadzić las pod czujnym okiem pracowników nadleśnictwa. Akcja zakończy się ok. godz. 11.45 odsłonięciem tablicy pamiątkowej i powrotem do szkółki leśnej, gdzie wykonane działania zostaną podsumowane, a ich uczestnicy zasiądą do wspólnego stołu.

Akcja jest okazją do zrobienia czegoś pożytecznego dla przyszłych pokoleń i równocześnie przyjemną rekreacją na świeżym powietrzu. Zapraszamy!

źródło: KN/UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Razem zasadźmy las!"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
karol
Gość

tak ja będę sadził a szysza będzie je wycinał!!!

wpDiscuz