Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nowy dzielnicowy w gminie Wiśniewo


Sierż. szt. Krzysztof Dobrzyński – to nowy dzielnicowy, któremu powierzono obowiązki na terenie gminy Wiśniewo. Zastąpił na tym stanowisku długoletniego dzielnicowego asp. szt. Sławomira Krzyżanowskiego.


Sierż. szt. Dobrzyński pracuje w policji od 9 lat i od początku związany jest ze służbą prewencyjną. Kontakt z dzielnicowym gm. Wiśniewo pozostaje niezmienny :

tel. 23 654 72 45, tel. kom.: 519 035 450

e-mail: [email protected]

Można się z nim skontaktować również dzięki aplikacji Moja Komenda, która ułatwia kontakt ze wszystkimi dzielnicowymi, na terenie całego kraju. Aplikację można pobrać na swojego smartfona za darmo. Znajdziemy tam także informacje o urlopach dzielnicowych i osobach, które w tym czasie zastępują dzielnicowego. Dzielnicowego z danego rejonu można wyszukać wpisując nazwę ulicy i miejscowość.

źródło i zdjęcie: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x