Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Nowy dzielnicowy w gminie Wiśniewo


Sierż. szt. Krzysztof Dobrzyński – to nowy dzielnicowy, któremu powierzono obowiązki na terenie gminy Wiśniewo. Zastąpił na tym stanowisku długoletniego dzielnicowego asp. szt. Sławomira Krzyżanowskiego.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Sierż. szt. Dobrzyński pracuje w policji od 9 lat i od początku związany jest ze służbą prewencyjną. Kontakt z dzielnicowym gm. Wiśniewo pozostaje niezmienny :

tel. 23 654 72 45, tel. kom.: 519 035 450

e-mail: dzielnicowy.wisniewo@ra.policja.gov.pl

Można się z nim skontaktować również dzięki aplikacji Moja Komenda, która ułatwia kontakt ze wszystkimi dzielnicowymi, na terenie całego kraju. Aplikację można pobrać na swojego smartfona za darmo. Znajdziemy tam także informacje o urlopach dzielnicowych i osobach, które w tym czasie zastępują dzielnicowego. Dzielnicowego z danego rejonu można wyszukać wpisując nazwę ulicy i miejscowość.

źródło i zdjęcie: KPP Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500