Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

III Lany Poniedziałek nad zalewem Ruda


Tradycji stało się zadość. W świąteczny poniedziałek po raz trzeci nad zalewem Ruda spotkali się entuzjaści mokrej zabawy, by kultywować tradycję Lanego Poniedziałku.

KSP Mława nabór

Przybyłym nad zalew dopisywał dobry humor, w ruch poszły pistolety na wodę, butelki, wiadra, miski. Nie ma się co oszukiwać, że woda była ciepła. Jak mówi organizator imprezy, Piotr Olszewski, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Iłowie- oprócz podtrzymywania tradycji zwyczajów i obyczajów wielkanocnych, chcemy się dobrze bawić. Jak widać zabawa śmigusowa była przednia.

RK

fot. źródło: Organizatorzy

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "III Lany Poniedziałek nad zalewem Ruda"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Mławianka
Gość

Miło popatrzeć jak inni potrafią się bawić.

M.
Gość

To samo pomyślałam. Pozostaje życzyć, by tradycja Lanego Poniedziałku nad zalewem przetrwała jak najdłużej 🙂

Tobi.
Gość

Najlepszym sposobem na podtrzymanie takiej tradycji jest wziącie w niej udziału.Czy będzie IV Lany poniedziałek nad zalewem Ruda w 2018? Chętnie wzioł bym w nim udział.

wpDiscuz