Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

III Lany Poniedziałek nad zalewem Ruda


Tradycji stało się zadość. W świąteczny poniedziałek po raz trzeci nad zalewem Ruda spotkali się entuzjaści mokrej zabawy, by kultywować tradycję Lanego Poniedziałku.


Przybyłym nad zalew dopisywał dobry humor, w ruch poszły pistolety na wodę, butelki, wiadra, miski. Nie ma się co oszukiwać, że woda była ciepła. Jak mówi organizator imprezy, Piotr Olszewski, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Iłowie- oprócz podtrzymywania tradycji zwyczajów i obyczajów wielkanocnych, chcemy się dobrze bawić. Jak widać zabawa śmigusowa była przednia.

RK

fot. źródło: Organizatorzy

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Mławianka
Gość
Mławianka

Miło popatrzeć jak inni potrafią się bawić.

M.
Gość
M.

To samo pomyślałam. Pozostaje życzyć, by tradycja Lanego Poniedziałku nad zalewem przetrwała jak najdłużej 🙂

Tobi.
Gość
Tobi.

Najlepszym sposobem na podtrzymanie takiej tradycji jest wziącie w niej udziału.Czy będzie IV Lany poniedziałek nad zalewem Ruda w 2018? Chętnie wzioł bym w nim udział.