Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wielkanoc u kombatantów


Wieloletnią tradycją Stowarzyszenia Kombatantów Armii Krajowej im. Józefa Piłsudskiego są coroczne, świąteczne spotkania. Ta tradycja jest kontynuowana również w tym roku. 12 kwietnia w bursie szkolnej przy ulicy Lelewela kombatanci zebrali się na uroczystym i świątecznym spotkaniu. Tym razem wśród nich zabrakło prezesa stowarzyszenia Romana Chołuja, który jest chory. Zebranych w jego imieniu przywitał Jan Marek Wtulich.

KSP Mława nabór

Zanim kombatanci zasiedli przy pięknie nakrytych stołach, do wspólnego świątecznego posiłku, życzenia złożyli zaproszeni goście, a wśród nich burmistrz Sławomir Kowalewski, przewodniczący rady Leszek Ośliźlok, sekretarz powiatu Cezary Kądrzycki. Krótką modlitwę odmówił ks. prałat Kazimierz Ziółkowski.

RK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz