Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wielkanoc u kombatantów


Wieloletnią tradycją Stowarzyszenia Kombatantów Armii Krajowej im. Józefa Piłsudskiego są coroczne, świąteczne spotkania. Ta tradycja jest kontynuowana również w tym roku. 12 kwietnia w bursie szkolnej przy ulicy Lelewela kombatanci zebrali się na uroczystym i świątecznym spotkaniu. Tym razem wśród nich zabrakło prezesa stowarzyszenia Romana Chołuja, który jest chory. Zebranych w jego imieniu przywitał Jan Marek Wtulich.


Zanim kombatanci zasiedli przy pięknie nakrytych stołach, do wspólnego świątecznego posiłku, życzenia złożyli zaproszeni goście, a wśród nich burmistrz Sławomir Kowalewski, przewodniczący rady Leszek Ośliźlok, sekretarz powiatu Cezary Kądrzycki. Krótką modlitwę odmówił ks. prałat Kazimierz Ziółkowski.

RK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x