Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Śniadanie wielkanocne w Środowiskowym Domu Samopomocy w Mławie


W dniu 12.04.2017 roku w Środowiskowym Domu Samopomocy w Mławie odbyło się uroczyste Śniadanie Wielkanocne. Spotkanie rozpoczęła Pani Joanna Kłobuszewska Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Mławie, serdecznie witając zaproszonych gości.

KSP Mława nabór

Przy świątecznym stole zasiedli Pani Barbara Gutowska wicestarosta Powiatu Mławskiego, Pani Urszula Krajewska Dyrektor PCPR, ksiądz prałat Kazimierz Ziółkowski oraz pracownicy i uczestnicy Domu. Parę ciepłych słów powiedzieli  zaproszeni goście składając serdeczne życzenia świąteczne. Po części oficjalnej wszyscy zasiedli do wspólnego posiłku dzieląc się święconką.

Po śniadaniu wielkanocnym rozstrzygnięto trwający od dwóch tygodni konkurs wielkanocny pt. „Pisanki, Kraszanki”. W czasie jego trwania  uczestnicy ozdabiali akcenty wielkanocne m. in. jajka, bazie czy kurczaki kolorowymi cekinami. Wyniki konkursu odczytała pani  wicestarosta Barbara Gutowska wspólnie z panią Urszulą Krajewską Dyrektor PCPR, wręczając uczestnikom dyplomy, oraz czekoladowe zestawy świąteczne. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Pani Magdalena K., drugie Pani Małgorzata W., trzecie zaś Pani Dominika Ch.. Pozostali uczestnicy  otrzymali słodkie nagrody pocieszenia.

źródło i foto : ŚDS Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz