Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Śniadanie wielkanocne w Środowiskowym Domu Samopomocy w Mławie


W dniu 12.04.2017 roku w Środowiskowym Domu Samopomocy w Mławie odbyło się uroczyste Śniadanie Wielkanocne. Spotkanie rozpoczęła Pani Joanna Kłobuszewska Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Mławie, serdecznie witając zaproszonych gości.


Przy świątecznym stole zasiedli Pani Barbara Gutowska wicestarosta Powiatu Mławskiego, Pani Urszula Krajewska Dyrektor PCPR, ksiądz prałat Kazimierz Ziółkowski oraz pracownicy i uczestnicy Domu. Parę ciepłych słów powiedzieli  zaproszeni goście składając serdeczne życzenia świąteczne. Po części oficjalnej wszyscy zasiedli do wspólnego posiłku dzieląc się święconką.

Po śniadaniu wielkanocnym rozstrzygnięto trwający od dwóch tygodni konkurs wielkanocny pt. „Pisanki, Kraszanki”. W czasie jego trwania  uczestnicy ozdabiali akcenty wielkanocne m. in. jajka, bazie czy kurczaki kolorowymi cekinami. Wyniki konkursu odczytała pani  wicestarosta Barbara Gutowska wspólnie z panią Urszulą Krajewską Dyrektor PCPR, wręczając uczestnikom dyplomy, oraz czekoladowe zestawy świąteczne. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Pani Magdalena K., drugie Pani Małgorzata W., trzecie zaś Pani Dominika Ch.. Pozostali uczestnicy  otrzymali słodkie nagrody pocieszenia.

źródło i foto : ŚDS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x