Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dawid Miksza trzeci. Siedmiu biegaczy Gimnazjum nr 1 z awansem na igrzyska


Zmagania na szczeblu rejonu ciechanowskiego okazały się udane dla reprezentantów mławskiego Gimnazjum nr 1. Siedmioro z nich wywalczyło awans na finałowe zawody Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Słoneczne ogrody Mława

Rywalizacja w Ciechanowie okazała się szczególnie udana dla Dawida Mikszy. Zmagania w swojej kategorii wiekowej ukończył na trzecim miejscu. Wysoko w klasyfikacji generalnej uplasowali się także Mateusz Jaremek, Cezary Sosiński, Dawid Ostrowski, Łukasz Czaplicki, Wiktor Ogrodowczyk i Natalia Zawadzka.

Wszyscy wyżej wymieni biegacze wywalczyli awans na igrzyska – finał odbędzie się w piątek 28 kwietnia w Ciechanowie. Szansę na występ zachowali także Alan Sadolewski i Weronika Kaczmarczyk. Znaleźli się na liście rezerwowych.

Mistrzostwa rejonu ciechanowskiego rozegrano we wtorek 11 kwietnia. Łącznie wystąpiło na nim osiemnastu reprezentantów „jedynki”, którzy awansowali do tej imprezy z mistrzostw powiatu.

źródło: Gimnazjum nr 1

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
chłop

pewnie rodzice dumni zwłaszcza ojciec gratulacje i oby tak dalej a nawet lepiej