Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Świąteczne spotkanie zarządu oddziału powiatowego ZOSP


Zbliżające się święta Wielkanocne to również okazja do spotkania w gronie druhów Ochotniczych Straży Pożarnych.


Wczoraj w strażnicy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej  spotkał się zarząd oddziału powiatowego ZOSP w Mławie. W części roboczej spotkania zarząd zaplanował działania związane ze zbliżającym się jubileuszem stulecia jednostki w Lipowcu Kościelnym. Powstał również komitet fundacji sztandaru dla mławskiego zarządu powiatowego ZOSP. Po omówieniu spraw bieżących, strażacki kapelan ks. Jerzy Piątek przypomniał o tradycji spotkań wielkanocnych i złożył obecnym życzenia. Dalsza część spotkania miała już charakter tradycyjnego „jajeczka”.

    red.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x