Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Komplet porażek niezależnie od poziomu. Tylko cztery gole


Słoneczne ogrody Mława

Fatalnie potoczył się weekendowe wydarzenia dla naszych zespołów uczestniczących w rozgrywkach niższych lig piłkarskich. Zarówno w A-klasie, jak i w B-klasie żadna nie zdobyła nawet punktu.

Konopianka rywalizowała z dużo niżej plasującą się Koroną Karolinowo. W 2. minucie wyszła na prowadzenie, po tym jak skutecznym uderzeniem popisał się Adam Łapuć. To rozwiązało na dobre worek z trafieniami. Po godzinie gry obie ekipy miał na koncie po trzy bramki. Dublet w szeregach Konopek ustrzelił Kamil Nosarzewski.

Wydawało się, że rywalizacja zakończy się podziałem punktów. Niestety rywale walczyli do końca, już w doliczonym czasie zdołali przeważyć szalę na swoją korzyść.

Nic do powiedzenia nie mieli w rywalizacji z Rzekunianką gracze Żaka Szreńsk. Choć po raz pierwszy na wiosnę wystąpili na swoim terenie, polegli gładko 0:3. Dwa gole wbił im najlepszy strzelec przeciwników Bartosz Pędzich.

W B-klasie Tamka Dzierzgowo podejmowała lidera ze Słoszewa. Na  przerwę podopieczni Jacka Szypulskiego schodzili jeszcze z remisem 1:1. Na listę strzelców w ekipie z powiatu mławskiego wpisał się Tomasz Grzybowski. Niestety w drugiej połowie konkurenci przejęli inicjatywę, czego efektem był wygrana 3:1.

Trzecia w tabeli Wkra Radzanów rywalizowała z GKS-em Pokrzywnica. Emocji nie było, nasi gracze polegli 0:3. Wszystkie bramki stracili w ostatnich dwudziestu minutach. W klasyfikacji generalnej wypadli poza podium – zostali wyprzedzeni przez rezerwy Żbika Nasielsk.

Kolejne mecze na obu poziomach zostaną rozegrane dopiero w dniach 22-23 kwietnia.

 A-klasa

Żak Szreńsk – Rzekunianka Rzekuń 0:3

Korona Karolinowo – Konopianka Konopki 4:3

 Pozostałe wyniki XVI kolejka: Kurpik – Świt 4:1, Gryf – PAF 0:3, Jutrzenka – Pełta 3:1, Kryształ – Mazowsze 4:0, Orzeł – Wąsewo 2:2

 

B-klasa

Tamka Dzierzgowo – Gladiator Słoszewo 1:3

Wkra Radzanów – GKS Pokrzywnica 0:3

 Pozostałe wyniki XI kolejka: Żbik II – Gumino 3:0, Orlęta – MKS II 2:0, Wkra II – Opia 2:1

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500