Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

75 paczek wielkanocnych rozdano potrzebującym


Podczas tegorocznej wielkanocnej zbiórki żywności zorganizowanej przez Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” działające przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie przy współpracy z Bankiem Żywności w Ciechanowie, która w naszym mieście odbyła się w dniach 31 marca i 1 kwietnia 2017r. zebrano 1024 kg. żywności.


Z zebranych produktów przygotowanych zostało 75 paczek. Paczki zostały przekazane osobom i rodzinom potrzebującym w dniach 10 i 11 kwietnia 2017r.

Część paczek w dniu 10.04.2017r. pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie z wolontariuszami rozwieźli do mieszkań osób samotnych i chorych.  Życzenia świąteczne rodzinom złożyła Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie Pani Dorota Kaczorek- Magdalińska.

źródło i fot.: MOPS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Olga
Olga
4 lata temu

dlaczego pokazujecie zdjęcia osób którym dano paczki. Pomoc powinna być dyskretna. a nie zdjecia pozowane, to nie jest ok. Czy chodzi o promocję, tylko czego i kogo. :Pomagajmy ale Ci którym sie pomaga sa być może chwilowo w trudnej sytuacji i dlaczego zaraz wszyscy maja to wiedzieć . to jest wręćz upokarzajace dla nich.

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu
Reply to  Olga

W sumie masz rację, osoby obdarowywanie nie powinny być narażane na komentarze społeczeństwa i sąsiadów. Są różne sytuacje i nie ma co tego nagłaśniać.
Wolontariusze i rozwożenie paczek to i owszem.
Tyle, że tu chyba chodzi o promocję nie niesionej pomocy, tylko promocje Pani Kaczorek oraz poprawę jej wizerunku po ostatnich wpadkach
Pani Kaczorek nic Pani nie pomoże ta reklama.
Brawo i gratulacje dla wolontariuszy, bo bez nich nie byłoby pomocy.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x