Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

75 paczek wielkanocnych rozdano potrzebującym


Podczas tegorocznej wielkanocnej zbiórki żywności zorganizowanej przez Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” działające przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie przy współpracy z Bankiem Żywności w Ciechanowie, która w naszym mieście odbyła się w dniach 31 marca i 1 kwietnia 2017r. zebrano 1024 kg. żywności.

Słoneczne ogrody Mława

Z zebranych produktów przygotowanych zostało 75 paczek. Paczki zostały przekazane osobom i rodzinom potrzebującym w dniach 10 i 11 kwietnia 2017r.

Część paczek w dniu 10.04.2017r. pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie z wolontariuszami rozwieźli do mieszkań osób samotnych i chorych.  Życzenia świąteczne rodzinom złożyła Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie Pani Dorota Kaczorek- Magdalińska.

źródło i fot.: MOPS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Olga

dlaczego pokazujecie zdjęcia osób którym dano paczki. Pomoc powinna być dyskretna. a nie zdjecia pozowane, to nie jest ok. Czy chodzi o promocję, tylko czego i kogo. :Pomagajmy ale Ci którym sie pomaga sa być może chwilowo w trudnej sytuacji i dlaczego zaraz wszyscy maja to wiedzieć . to jest wręćz upokarzajace dla nich.

Jarząbek

W sumie masz rację, osoby obdarowywanie nie powinny być narażane na komentarze społeczeństwa i sąsiadów. Są różne sytuacje i nie ma co tego nagłaśniać.
Wolontariusze i rozwożenie paczek to i owszem.
Tyle, że tu chyba chodzi o promocję nie niesionej pomocy, tylko promocje Pani Kaczorek oraz poprawę jej wizerunku po ostatnich wpadkach
Pani Kaczorek nic Pani nie pomoże ta reklama.
Brawo i gratulacje dla wolontariuszy, bo bez nich nie byłoby pomocy.