Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wystawa „Muzyczne reminiscencje” Wiesława Jasińskiego w MDK


„Muzyczne reminiscencje” to kolejna wystawa fotografii Wiesława Jasińskiego. W odróżnieniu od poprzednich takich jak „This is jazz” i „Bass” nie ma ona jednego tematu przewodniego, chyba że za taki uznamy muzykę. Wystawę prezentuje Galeria Foyer Miejskiego Domu Kultury.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Fotografie przedstawiają wspomnienia z koncertów jakie w ostatnim czasie mogłem obejrzeć i słuchać. Zapraszam do oglądania zdjęć i słuchania muzyki. Muzyka to jest coś co ponad wszelkie nieporozumienia jednoczy ludzi – mówił podczas wernisażu wystawy sam autor zdjęć Wiesław Jasiński.

Wśród prezentowanych na wystawie fotografii zobaczymy zdjęcia Joego Bonamassy, Steve’a Morse’a, Kenny’ego Garretta, Marcusa Millera i Joego Satrianiego. Niejako mławskim akcentem wystawy są foto-portrety Grzegorza Skawińskiego.  Wystawę oglądać można do końca kwietnia br.

JK

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500