Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Wystawa „Muzyczne reminiscencje” Wiesława Jasińskiego w MDK


„Muzyczne reminiscencje” to kolejna wystawa fotografii Wiesława Jasińskiego. W odróżnieniu od poprzednich takich jak „This is jazz” i „Bass” nie ma ona jednego tematu przewodniego, chyba że za taki uznamy muzykę. Wystawę prezentuje Galeria Foyer Miejskiego Domu Kultury.

KSP Mława nabór

– Fotografie przedstawiają wspomnienia z koncertów jakie w ostatnim czasie mogłem obejrzeć i słuchać. Zapraszam do oglądania zdjęć i słuchania muzyki. Muzyka to jest coś co ponad wszelkie nieporozumienia jednoczy ludzi – mówił podczas wernisażu wystawy sam autor zdjęć Wiesław Jasiński.

Wśród prezentowanych na wystawie fotografii zobaczymy zdjęcia Joego Bonamassy, Steve’a Morse’a, Kenny’ego Garretta, Marcusa Millera i Joego Satrianiego. Niejako mławskim akcentem wystawy są foto-portrety Grzegorza Skawińskiego.  Wystawę oglądać można do końca kwietnia br.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz