Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wystawa „Muzyczne reminiscencje” Wiesława Jasińskiego w MDK


„Muzyczne reminiscencje” to kolejna wystawa fotografii Wiesława Jasińskiego. W odróżnieniu od poprzednich takich jak „This is jazz” i „Bass” nie ma ona jednego tematu przewodniego, chyba że za taki uznamy muzykę. Wystawę prezentuje Galeria Foyer Miejskiego Domu Kultury.


– Fotografie przedstawiają wspomnienia z koncertów jakie w ostatnim czasie mogłem obejrzeć i słuchać. Zapraszam do oglądania zdjęć i słuchania muzyki. Muzyka to jest coś co ponad wszelkie nieporozumienia jednoczy ludzi – mówił podczas wernisażu wystawy sam autor zdjęć Wiesław Jasiński.

Wśród prezentowanych na wystawie fotografii zobaczymy zdjęcia Joego Bonamassy, Steve’a Morse’a, Kenny’ego Garretta, Marcusa Millera i Joego Satrianiego. Niejako mławskim akcentem wystawy są foto-portrety Grzegorza Skawińskiego.  Wystawę oglądać można do końca kwietnia br.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x