Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Wieczfnia Kościelna. O bezpieczeństwie z seniorami


Dzielnicowy asp. Tomasz Karpiński z Posterunku Policji w Wieczfni Kościelnej spotkał się ostatnio ze starszymi mieszkańcami gminy Wieczfnia Kościelna, by porozmawiać na temat bezpieczeństwa. Seniorzy dowiedzieli się o sposobach działania oszustów, podających się m.in. za policjantów CBŚ lub pracowników pomocy społecznej. Rozmawiano także na temat lokalnych zagrożeń oraz bezpieczeństwie na drodze. Grupa seniorów przekaże informacje dalej – swoim znajomym – i tak działa profilaktyka w wersji lokalnej.

Słoneczne ogrody Mława

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
wiara jest

ponad połowa oddaje ksiedzu wiekszośc emerytury są bezpieczni realia wieczfnia daj i daj