Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wypadek koło Pniewa Wielkiego


Zdarzają się sytuację, że do zgłoszeń o zdarzeniach drogowych gdzieś na pograniczu sąsiadujących ze sobą powiatów przyjeżdża nawet kilka jednostek ratowniczych. Taka właśnie sytuacja miała miejsce wczoraj koło południa, na pograniczu powiatów mławskiego i ciechanowskiego. Do zdarzenia drogowego przyjechało pięć jednostek, trzy ciechanowskie i dwie mławskie. Na szczęście dzieciom jadącym w aucie i kobiecie kierującej toyotą, nic poważnego się nie stało.


– Do zdarzenia drogowego doszło 10 kwietnia o godz. 11:45 na drodze Mława – Ciechanów na wysokości miejscowości Pniewo Wielkie. 34 – letnia kobieta kierująca toyotą carina wypadła z drogi i znalazła się w rowie. W pojeździe jechały również dzieci w wieku czterech i dziesięciu lat. Na miejscu obecne były dwa zespoły ratownictwa medycznego. Osoby uczestniczące w zdarzeniu zostały przebadane, nie zaszła konieczność ich hospitalizacji. Działania ratownicze prowadziły dwie jednostki JRG Ciechanów oraz OSP Lekowo. Polegały one na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Policja obecna na miejscu ustala jego okoliczności – podaje mł. bryg. Grzegorz Pawlicki oficer prasowy PSP Ciechanów.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x