Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Palma wykonana przez Gimnazjalistów „dwójki” nagrodzonaW tym roku uczennice Gimnazjum nr 2 z klasy artystycznej wzięły udział w organizowanym przez Stowarzyszenie „Wspólnota Mariacka” oraz parafię Matki Bożej Królowej Polski w Mławie konkursie „Mławska Palma Wielkanocna”. Praca konkursowa wykonana przez gimnazjalistów zyskała uznanie w oczach jury. Przyznano jej drugie miejsce w kategorii „szkoły”. Jest to duże wyróżnienie, w konkursie bowiem uczestniczyło kilkanaście szkół, a wszystkie wykonane prace były naprawdę na wysokim poziomie.

źródło: Gimnazjum nr 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x