Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
meblolux

Mława. Obchody siódmej rocznicy katastrofy pod Smoleńskiem


W poniedziałek, 10 kwietnia Mława uczciła pamięć 96 rodaków, którzy zginęli siedem lat temu w katastrofie rządowego samolotu pod Smoleńskiem. Zginęli wówczas Prezydent RP Lech Kaczyński z małżonką, ostatni Prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski, wicemarszałkowie Sejmu i Senatu, grupa parlamentarzystów, dowódcy wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP, pracownicy Kancelarii Prezydenta, duchowni, przedstawiciele ministerstw, instytucji państwowych, organizacji kombatanckich i społecznych, osoby towarzyszące oraz załoga samolotu. Uroczystości rozpoczęła msza św. odprawiona w kościele pw. Św. Trójcy. Druga część uroczystości odbyła się przy tablicy i Dębie Pamięci na Starym Rynku, gdzie przedstawiciele partii Prawo i Sprawiedliwość, władze samorządowe, kapłani, przedstawiciele organizacji społecznych i kombatanckich zapalili znicze i złożyli kwiaty.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

1500
Znajacy

Po co tam burmistrz, jesli twierdzi, ze wprowadzenie kadencyjnosci to zamach na samorzadnosc. Czyzby burmistrz wierzyl w teorie spiskowe?

Jarząbek

Max chyba masz rację. To co się teraz dzieje przywodzi mi na myśl Koreę Północną i rządy Kima. W TVP i Polskim Radiu na jedynce to po prostu masakra.
Czy Marylka zostanie świętą?

sąsiadka

kolejka ty się pohamuj

Jarząbek

Zocha wrzuć na luz 😀 , bo czuć spaloną gumę. Odczep się ode mnie, bo przyczepiłaś się jak rzep do psiego ogona. Nie umiesz być w ogóle kreatywna, no ale dlaczego ja piszę, że nie jesteś kreatywna, przecież w miejscu mózgu tkwi u ciebie wiązka słomy.

Max

Dawałem PIS-owi 2 kadencje ale chyba skończy się na jednej…

miro

Zgadzam się z Maxem, to ich ostatnia kadencja , teraz jeszcze ten zamach , mimo tej propagandy nie wierzy im 80 % społeczeństwa . To będzie ich gwóżdz.

Janinka

Mów za siebie a nie za społeczeństwo. A kto widział samolot spadający z takiej wysokości i rozrywający się na tyle kawałków … wbijający elementy w głąb ziemi a ludzie porozrywani ….