Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

IV Rodzinna Olimpiada Sportowa w ZPO nr 3 w Mławie


KSP Mława nabór

To już czwarta edycja  Rodzinnej Olimpiady Sportowej organizowanej w tej szkole. Tym razem sportowe zmagania odbyły się 7 kwietnia w szkolnej sali gimnastycznej. Olimpiada to świetna okazja do przeżycia sportowych, prawdziwie olimpijskich emocji nie tylko przez dzieci, ale i ich rodziców aktywnie uczestniczących w różnych konkurencjach.   

Igrzyska rozpoczęły się uroczystym przemarszem młodych zawodników, rodziców, sędziów, zapaleniem znicza olimpijskiego, odśpiewaniem hymnu olimpijskiego a także każda grupa zaprezentowała swój okrzyk. Wszystkich przybyłych gości powitała dyrektor Pani Elżbieta Bieńkowska. Przed rozpoczęciem konkurencji sportowych oglądaliśmy pokaz w wykonaniu przedszkolnych cheerleaderek. W tym dniu szkolna sala sportowa zmieniła się w arenę sportową, na której dzieci  wraz  z rodzicami wykazywali się sprawnością fizyczną i dużą pomysłowością w wykonaniu niektórych zadań. Zawodnicy  świetnie sobie radzili pokonując kolejne konkurencje.

O zwycięstwo rywalizowało ze sobą 11 drużyn – 5 drużyn 5 letnich i 6 drużyn 6letnich. Były też gratulacje, dyplomy, medale dla małych zawodników i pamiątkowe znaczki dla rodziców, którzy dzielnie rywalizowali i świetnie się bawili.Celem olimpiady było promowanie aktywnego spędzania czasu z rodziną, wzmacnianie więzi uczuciowej z rodziną, przestrzeganie zasad fair-play. Końcowa klasyfikacja Olimpiady wygląda następująco:

Kategoria wiekowa dzieci 5 letnich

I grupa    „ Niedźwiadki”  i  „Gumisie”

II grupa   „Iskierki”  i  „Słoneczka”

III grupa „Jeżyki”

 Kategoria wiekowa dzieci 6 letnich

I grupa     0B i 0D

II grupa    0C i 0F

III grupa  0A i 0E

 źródło i fot.: ZPO nr 3

oprac. JK

« 1 z 6 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz