Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Sześć laurów w Rypinie. Podwójna zdobycz Amelii


Dziewiętnaścioro zawodników Płetwala wzięło udział w ogólnopolskich zawodach o puchar burmistrza Rypina. Najlepiej występ w imprezie o nazwie „W poszukiwaniu talentów” będzie wspominać Amelia Butryn.

KSP Mława nabór

Urodzona w 2008 roku pływaczka wróciła do domu z dwoma medalami. Na 25 metrów stylem grzbietowym finiszowała na drugiej pozycji – po zaciętej walce musiała uznać wyższość rówieśniczki z Warszawy Blanki Pierzynowskiej. Powetowała to sobie na 25 metrów stylem klasycznym. Prowadziła od początku, w efekcie z dużą przewagą dotknęła brzegu basenu jako pierwsza. Na drugiej pozycji  finiszowała kolejna mławianka Kaja Kamińska.

 Na podium w naszej ekipie stanęło jeszcze troje zawodników. Jan Śledziński cieszył się ze srebra na 50 metrów stylem dowolnym, natomiast na szyi Zuzanny Deręgowskiej i Jakuba Hincmanowskiego zawisły brązowe krążki wywalczone w wyścigach na 25 metrów stylem dowolnym.

Na pierwszych kwietniowych zawodach nie zabrakło także rekordów życiowych. Oprócz medalistów nowe „życiówki” pobili m.in. Marcel Bużycki, Mieszko Sadza, Patryk Kaliszewski, Konrad Hincmanowski  oraz Magdalena Wiącek.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz