Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kontrabanda za 37 tys. na terenie gminy Radzanów


Policjanci z posterunku policji w Szreńsku, we współpracy z wydziałem kryminalnym, ujawnili i zabezpieczyli wyroby tytoniowe bez polskich znaków skarbowych akcyzy, warte ponad 37 tysięcy złotych. Kontrabandę ujawniono na terenie gminy Radzanów.


Do zdarzenia doszło w niedzielę, 9 kwietnia. Policjanci, podczas przeszukania domu i pomieszczeń gospodarczych oraz sklepu należącego do 43- letniej mieszkanki pow. mławskiego, odnaleźli różnego rodzaju wyroby tytoniowe, o łącznej wartości rynkowej ponad 37 tysięcy złotych. Czynności w tej sprawie prowadzi referat do walki z przestępczością gospodarczą KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x