Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Kontrabanda za 37 tys. na terenie gminy Radzanów


Policjanci z posterunku policji w Szreńsku, we współpracy z wydziałem kryminalnym, ujawnili i zabezpieczyli wyroby tytoniowe bez polskich znaków skarbowych akcyzy, warte ponad 37 tysięcy złotych. Kontrabandę ujawniono na terenie gminy Radzanów.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 9 kwietnia. Policjanci, podczas przeszukania domu i pomieszczeń gospodarczych oraz sklepu należącego do 43- letniej mieszkanki pow. mławskiego, odnaleźli różnego rodzaju wyroby tytoniowe, o łącznej wartości rynkowej ponad 37 tysięcy złotych. Czynności w tej sprawie prowadzi referat do walki z przestępczością gospodarczą KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz