Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bożena Tomkiel pokieruje wydziałem edukacji i zdrowia w mławskim starostwie


W ogłaszanym dwukrotnie naborze na stanowisko dyrektora wydziału edukacji i zdrowia w mławskim starostwie, za drugim razem wpłynęła jedna kandydatura. Dokumenty aplikacyjne złożyła dotychczasowa dyrektor Zespołu Szkół nr 2 Bożena Tomkiel. Po zbadaniu złożonych dokumentów komisja konkursowa zarekomendowała staroście tę kandydaturę. Pani dyrektor nową funkcję obejmie jednak najprawdopodobniej dopiero od 1 lipca.


– Komisja zarekomendowała mi kandydaturę pani Bożeny Tomkiel na stanowisko dyrektora wydziału edukacji i zdrowia. Była to jedyna kandydatka, która złożyła dokumenty aplikacyjne. Ja zaakceptuję tę kandydaturę. Myślę, że nowa pani dyrektor wydziału obejmie swoją funkcję od 1 lipca, chyba, że wydarzy się coś nadzwyczajnego. Dziś pani Bożena Tomkiel pełni funkcję dyrektora ZS nr 2. Obecnie jest to okres, kiedy w szkole odbywać będą się matury, nabory i zakończenie roku szkolnego. Pani dyrektor jest osobą odpowiedzialną i nie zostawi w tym momencie swojej dotychczasowej placówki, w której musimy też ogłosić konkurs na dyrektora – mówi starosta Włodzimierz Wojnarowski.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Myślący
Myślący
4 lata temu

nie do wiary! Wszystko było poukładane, a teraz zrobi się bałagan.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x