Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Ścięty słup energetyczny. Wypadek na ulicy Szreńskiej


Dziś około godziny ósmej kierująca samochodem osobowym Seat Ibiza, jadąc w kierunku Mławy w pewnym momencie zjechała z drogi i uderzyła w słup oświetleniowy stojący poza pasem drogowym. Karetka pogotowia przewiozła poszkodowaną kobietę do szpitala.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o wypadku drogowym samochodu osobowego, jak się okazało na ulicy szreńskiej w Mławie, wpłynęło o godz. 8:12. Na miejscu zdarzenia okazało się, że samochód osobowy uderzył w słup energetyczny. Kierująca autem została w pojeździe zakleszczona, a słup został ścięty. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, uwolnieniu zakleszczonej osoby i przekazaniu jej zespołowi ratownictwa medycznego. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala. Na miejscu zdarzenia był zespół ratownictwa medycznego i pogotowie energetyczne. Policja ustala okoliczności zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz