Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ścięty słup energetyczny. Wypadek na ulicy Szreńskiej


Dziś około godziny ósmej kierująca samochodem osobowym Seat Ibiza, jadąc w kierunku Mławy w pewnym momencie zjechała z drogi i uderzyła w słup oświetleniowy stojący poza pasem drogowym. Karetka pogotowia przewiozła poszkodowaną kobietę do szpitala.


– Zgłoszenie o wypadku drogowym samochodu osobowego, jak się okazało na ulicy szreńskiej w Mławie, wpłynęło o godz. 8:12. Na miejscu zdarzenia okazało się, że samochód osobowy uderzył w słup energetyczny. Kierująca autem została w pojeździe zakleszczona, a słup został ścięty. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, uwolnieniu zakleszczonej osoby i przekazaniu jej zespołowi ratownictwa medycznego. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala. Na miejscu zdarzenia był zespół ratownictwa medycznego i pogotowie energetyczne. Policja ustala okoliczności zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x