Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Droga krzyżowa ulicami Mławy


W piątkowy wieczór 7 kwietnia, ulicami miasta jak co roku przeszła Droga Krzyżowa. Mławianie ponieśli duży krzyż z parafii Matki Bożej Królowej Polski, aż do najstarszego miejsca wiary chrześcijan w Mławie – do kościoła św. Wawrzyńca na cmentarzu parafialnym. W tym roku uczestnikom nabożeństwa sprzyjała dobra pogoda, i wierni wyjątkowo licznie uczestniczyli we wspólnej modlitwie i rozważaniu kolejnych stacji męki Jezusa.  Drogę krzyżową poprzedziła msza św. koncelebrowana przez księży naszego miasta odprawiona w kościele pw. Ducha Św. o godz. 18.00.  W tym roku za przygotowanie i przeprowadzenie Drogi Krzyżowej odpowiedzialna była parafia Świętej Rodziny w Mławie.

KSP Mława nabór

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

8 - liczba komentarzy w artykule "Droga krzyżowa ulicami Mławy"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Kasia
Gość

Zawsze uczestniczę nie na pokaz jak niektórzy myślą.Uczestniczę w każdy piątek Wielkiego Postu.

Olek
Gość

Iekne nabożeństwo wielkopostne

Gall Anonim
Gość

Najlepiej niech każdy siebie pilnuje. Każdy chętnie patrzy na innych a o sobie zapomina.

pitszit
Gość

miałem coś radosnego napisać ale zyta i odd zepsuły klimat ale i tak napiszę…

zyta
Gość

odd no może nie wszyscy,ci co praktykowali za komuny normalnie chodzą do kościoła a ci co dopiero zaczeli chcą bardziej być wierzący nawet od samych duchownych.Niech nadrabiają.

wpDiscuz