Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Droga krzyżowa ulicami Mławy


W piątkowy wieczór 7 kwietnia, ulicami miasta jak co roku przeszła Droga Krzyżowa. Mławianie ponieśli duży krzyż z parafii Matki Bożej Królowej Polski, aż do najstarszego miejsca wiary chrześcijan w Mławie – do kościoła św. Wawrzyńca na cmentarzu parafialnym. W tym roku uczestnikom nabożeństwa sprzyjała dobra pogoda, i wierni wyjątkowo licznie uczestniczyli we wspólnej modlitwie i rozważaniu kolejnych stacji męki Jezusa.  Drogę krzyżową poprzedziła msza św. koncelebrowana przez księży naszego miasta odprawiona w kościele pw. Ducha Św. o godz. 18.00.  W tym roku za przygotowanie i przeprowadzenie Drogi Krzyżowej odpowiedzialna była parafia Świętej Rodziny w Mławie.


JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia
Kasia
4 lata temu

Zawsze uczestniczę nie na pokaz jak niektórzy myślą.Uczestniczę w każdy piątek Wielkiego Postu.

Olek
Olek
4 lata temu

Iekne nabożeństwo wielkopostne

Gall Anonim
Gall Anonim
4 lata temu

Najlepiej niech każdy siebie pilnuje. Każdy chętnie patrzy na innych a o sobie zapomina.

pitszit
pitszit
4 lata temu

miałem coś radosnego napisać ale zyta i odd zepsuły klimat ale i tak napiszę…

zyta
zyta
4 lata temu

odd no może nie wszyscy,ci co praktykowali za komuny normalnie chodzą do kościoła a ci co dopiero zaczeli chcą bardziej być wierzący nawet od samych duchownych.Niech nadrabiają.

z bliska
z bliska
4 lata temu

odd—-masz rację Pobożnośc na pokaz, ale taka jest nasza mławska władza, nic za darmo, a SKARBNIK MIASTA HENRYK ANTCZAK I PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU, ORAZ BURMISTRZ S.KOWALEWSKI WRAZ Z KOMBATANTEM SOLIDARNOŚCI ŁUKASIAKIEM to chyba już za te zasługi na stojąco trawią do nieba, Panie Skarbnik, czyżby w planie miał już Pan budowę w Mławie nastepnego kościoła, wszak ten przy KOPERNIKA to Pana zasługa, za co chwalą Pana pod niebiosa Babcie i dziadkowie z całej okolicy, chociaż widac to wyraznie że tych wiernych rok do roku jest coraz mniej

odd
odd
4 lata temu

Pobożność a pokaz. Nic więcej.

Kasia
Kasia
4 lata temu
Reply to  odd

Szkoda że tak myślisz.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x