Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. Obchody siódmej rocznicy katastrofy smoleńskiej


10 kwietnia zapraszamy mieszkańców Mławy na uroczystości upamiętniające siódmą rocznicę katastrofy w Smoleńsku. Centralnym punktem obchodów będzie wspólna modlitwa podczas mszy św. w kościele pw. Św. Trójcy o godz. 18:00.

Bezpośrednio po mszy św. dalsza część uroczystości będzie miała miejsce przy Dębie Pamięci koło miejskiego ratusza i kościoła, gdzie złożymy kwiaty i zapalimy znicze. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Mławy do udziału w uroczystościach.

Prawo i Sprawiedliwość Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

1500
Liberał

To w końcu katastrofa czy zamach ? Trzeba się wreszcie zdecydować co mamy czcić. Tak przy okazji, czy jest jeszcze jakieś święto/rocznica, które nie zaczyna się mszą w kościele i nie ma charakteru religijnego?

JFK

Tak 1 maja chodzisz i nie wiesz?

JFK

A 22 lipca sorki

Ja3

I tak oto śmierć 96 ludzi zostaje wykorzystana do szopki politycznej przez Jedyną Słuszną Partię.

Pisior

A ja się pytam. Gdzie jest pomnik Lecha Kaczyńskiego. Władze kompletnie odpuściły sobie tę wielką inicjatywę. We wszystkich szkołach powinny być portrety wielkiego prezydenta i izby pamięci. Każdego 10 dnia miesiąca powinny byc także ogólnoszkolne apele z udziałem księży.

DOROTA

CO TO ZA OBCHODY JAK NIE MA JEDYNIE SLUSZNEGO POMNIKA PREZYDENTA LECHA KACZYŃSKIEGO—–PANIE GOLEC CZYŻBY PAN ZAPOMNIAŁ O PREZYDENCIE RP.