Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Obchody siódmej rocznicy katastrofy smoleńskiej10 kwietnia zapraszamy mieszkańców Mławy na uroczystości upamiętniające siódmą rocznicę katastrofy w Smoleńsku. Centralnym punktem obchodów będzie wspólna modlitwa podczas mszy św. w kościele pw. Św. Trójcy o godz. 18:00.

Bezpośrednio po mszy św. dalsza część uroczystości będzie miała miejsce przy Dębie Pamięci koło miejskiego ratusza i kościoła, gdzie złożymy kwiaty i zapalimy znicze. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Mławy do udziału w uroczystościach.

Prawo i Sprawiedliwość Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Liberał
Liberał
4 lata temu

To w końcu katastrofa czy zamach ? Trzeba się wreszcie zdecydować co mamy czcić. Tak przy okazji, czy jest jeszcze jakieś święto/rocznica, które nie zaczyna się mszą w kościele i nie ma charakteru religijnego?

JFK
JFK
4 lata temu
Reply to  Liberał

Tak 1 maja chodzisz i nie wiesz?

JFK
JFK
4 lata temu
Reply to  JFK

A 22 lipca sorki

Ja3
Ja3
4 lata temu

I tak oto śmierć 96 ludzi zostaje wykorzystana do szopki politycznej przez Jedyną Słuszną Partię.

Pisior
Pisior
4 lata temu

A ja się pytam. Gdzie jest pomnik Lecha Kaczyńskiego. Władze kompletnie odpuściły sobie tę wielką inicjatywę. We wszystkich szkołach powinny być portrety wielkiego prezydenta i izby pamięci. Każdego 10 dnia miesiąca powinny byc także ogólnoszkolne apele z udziałem księży.

DOROTA
DOROTA
4 lata temu

CO TO ZA OBCHODY JAK NIE MA JEDYNIE SLUSZNEGO POMNIKA PREZYDENTA LECHA KACZYŃSKIEGO—–PANIE GOLEC CZYŻBY PAN ZAPOMNIAŁ O PREZYDENCIE RP.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x