Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Mława. Obchody siódmej rocznicy katastrofy smoleńskiej


10 kwietnia zapraszamy mieszkańców Mławy na uroczystości upamiętniające siódmą rocznicę katastrofy w Smoleńsku. Centralnym punktem obchodów będzie wspólna modlitwa podczas mszy św. w kościele pw. Św. Trójcy o godz. 18:00.

Bezpośrednio po mszy św. dalsza część uroczystości będzie miała miejsce przy Dębie Pamięci koło miejskiego ratusza i kościoła, gdzie złożymy kwiaty i zapalimy znicze. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Mławy do udziału w uroczystościach.

Prawo i Sprawiedliwość Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

6 - liczba komentarzy w artykule "Mława. Obchody siódmej rocznicy katastrofy smoleńskiej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Liberał
Gość

To w końcu katastrofa czy zamach ? Trzeba się wreszcie zdecydować co mamy czcić. Tak przy okazji, czy jest jeszcze jakieś święto/rocznica, które nie zaczyna się mszą w kościele i nie ma charakteru religijnego?

JFK
Gość

Tak 1 maja chodzisz i nie wiesz?

JFK
Gość

A 22 lipca sorki

Ja3
Gość

I tak oto śmierć 96 ludzi zostaje wykorzystana do szopki politycznej przez Jedyną Słuszną Partię.

Pisior
Gość

A ja się pytam. Gdzie jest pomnik Lecha Kaczyńskiego. Władze kompletnie odpuściły sobie tę wielką inicjatywę. We wszystkich szkołach powinny być portrety wielkiego prezydenta i izby pamięci. Każdego 10 dnia miesiąca powinny byc także ogólnoszkolne apele z udziałem księży.

DOROTA
Gość

CO TO ZA OBCHODY JAK NIE MA JEDYNIE SLUSZNEGO POMNIKA PREZYDENTA LECHA KACZYŃSKIEGO—–PANIE GOLEC CZYŻBY PAN ZAPOMNIAŁ O PREZYDENCIE RP.

wpDiscuz