Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Straż pożarna apeluje do kierowców o prawidłowe parkowanie


Do Komendy Powiatowej PSP w Mławie docierają również sygnały o parkowaniu pojazdów na terenach osiedli mieszkaniowych w sposób utrudniający dojazd do budynków pojazdom służb ratowniczych.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Tutejsza Komenda zwraca się zatem do wszystkich posiadaczy samochodów o zwrócenie szczególnej uwagi na przedmiotowy problem. Prosimy w szczególności o zaprzestanie pozostawiania samochodów na drogach pożarowych oraz w świetle bram i wjazdów pożarowych, a także w każdym miejscu, które może utrudnić dojazd pojazdom pożarniczym na wypadek konieczności prowadzenia działań ratowniczo – gaśniczych. Dotyczy to także parkowania aut na wąskich uliczkach. Prosimy o poważne potraktowanie naszej prośby oraz troskę o bezpieczeństwo własne i innych osób.

źródło: KP PSP Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Olka

Szkoda,że policja nic z tym nie robi. Fakt jest taki,że w Mławie parkuje się gdzie chce, nikt nie patrzy czy jest zbyt blisko przejścia i czy jadący kierowca zobaczy pieszego, a wina czyja jak potrąci? Oczywiście kierowcy jadącego i nikt się nie przyczepi do tego co źle parkuje.