Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Straż pożarna apeluje do kierowców o prawidłowe parkowanie


Do Komendy Powiatowej PSP w Mławie docierają również sygnały o parkowaniu pojazdów na terenach osiedli mieszkaniowych w sposób utrudniający dojazd do budynków pojazdom służb ratowniczych.


Tutejsza Komenda zwraca się zatem do wszystkich posiadaczy samochodów o zwrócenie szczególnej uwagi na przedmiotowy problem. Prosimy w szczególności o zaprzestanie pozostawiania samochodów na drogach pożarowych oraz w świetle bram i wjazdów pożarowych, a także w każdym miejscu, które może utrudnić dojazd pojazdom pożarniczym na wypadek konieczności prowadzenia działań ratowniczo – gaśniczych. Dotyczy to także parkowania aut na wąskich uliczkach. Prosimy o poważne potraktowanie naszej prośby oraz troskę o bezpieczeństwo własne i innych osób.

źródło: KP PSP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Olka
Olka
4 lata temu

Szkoda,że policja nic z tym nie robi. Fakt jest taki,że w Mławie parkuje się gdzie chce, nikt nie patrzy czy jest zbyt blisko przejścia i czy jadący kierowca zobaczy pieszego, a wina czyja jak potrąci? Oczywiście kierowcy jadącego i nikt się nie przyczepi do tego co źle parkuje.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x