Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

10 kwietnia. Wernisaż wystawy fotograficznej Wiesława Jasińskiego


Już 10 kwietnia odbędzie się wernisaż wystawy autorstwa Wiesława Jasińskiego pt. „Reminiscencje muzyczne”. Wszystkich zainteresowanych fotografią i spotkaniem z autorem zapraszamy na godz. 18.00 do Miejskiego Domu Kultury w Mławie.


Dynamiczne zdjęcia ukazujące muzyków w ich twórczym wysiłku z pewnością bardzo spodobają się oglądającym i sprawią, że poczują koncertową atmosferą zatrzymaną w tych wyjątkowych fotografiach.

Wiesław Jasiński muzyką interesuje się od najmłodszych lat. Jeszcze w trakcie nauki w szkole podstawowej grał na akordeonie w zespole „Mławiacy”, a kilka lat później zamienił ten instrument na gitarę, stając się na kilkanaście lat członkiem popularnego zespołu „Farrago”. Do muzycznych pasji doszła nowa – fotografia. Zaczął fotografować gwiazdy jazowej sceny goszczące w Polsce. Jego wielokolorowe, dynamiczne zdjęcia to głównie portrety występujących muzyków takich jak: Pat Metheny, Marcus Miller, Herbie Hanckock, Chick Corea, Wayne Shorter, Stanley Clarke, Joe Bonamassa i wielu innych.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x