Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

10 kwietnia. Wernisaż wystawy fotograficznej Wiesława Jasińskiego


Już 10 kwietnia odbędzie się wernisaż wystawy autorstwa Wiesława Jasińskiego pt. „Reminiscencje muzyczne”. Wszystkich zainteresowanych fotografią i spotkaniem z autorem zapraszamy na godz. 18.00 do Miejskiego Domu Kultury w Mławie.


Dynamiczne zdjęcia ukazujące muzyków w ich twórczym wysiłku z pewnością bardzo spodobają się oglądającym i sprawią, że poczują koncertową atmosferą zatrzymaną w tych wyjątkowych fotografiach.

Wiesław Jasiński muzyką interesuje się od najmłodszych lat. Jeszcze w trakcie nauki w szkole podstawowej grał na akordeonie w zespole „Mławiacy”, a kilka lat później zamienił ten instrument na gitarę, stając się na kilkanaście lat członkiem popularnego zespołu „Farrago”. Do muzycznych pasji doszła nowa – fotografia. Zaczął fotografować gwiazdy jazowej sceny goszczące w Polsce. Jego wielokolorowe, dynamiczne zdjęcia to głównie portrety występujących muzyków takich jak: Pat Metheny, Marcus Miller, Herbie Hanckock, Chick Corea, Wayne Shorter, Stanley Clarke, Joe Bonamassa i wielu innych.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x