Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Za takie parkowanie – mandat


Często wracamy do tematu bezpieczeństwa pieszych. Tym razem mamy przykład kierowcy, dla którego to bezpieczeństwo nie jest raczej niczym ważnym. Kierujący samochodem dostawczym zaparkował tuż przed przejściem dla pieszych, na ul. Chrobrego w Mławie. Został ukarany mandatem.

KSP Mława nabór

 źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Za takie parkowanie – mandat"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
odd
Gość

Należał mu się mandat jak psu buda. Parkowanie przed przejściem dla pieszych i w obrębie skrzyżowania to co najmniej 3 stówki. O punkcikach nie mówiąc. Pieszy wchodzący na pasy za takiego dostawczaka to kompletne zaskoczenie dla kierowcy i śmierć dla pieszego niemal murowana. Czy opłakującego śmierć członka rodziny będzie obchodziło że gość nie miał gdzie zaparkować ?

Ten
Gość

Przecież on nawet nie mógł wjechać w Chrobrego. Niech policja przyjrzy się jak tam wyznaczone są miejsca parkingowe, a jak stoją samochody.

mławski kierowca
Gość

dobra złe parkowanie ale gdzie tam miał zaparkowac tym kolosem? przecierz nie będzie tego towaru dostarczał z innej dogodnej państwu ulicy dodam że ta ulica jest jednokierunkowa ma max 300 m wąska i ciągle zapchana furami nie da sie tam jechać szybciej jak 10 km na godz.wypadki tam się nie zdarzały nie zdarzają i zdarzac nie będą kierowce rozumiem po części ale prawo to prawo

wpDiscuz