Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Za takie parkowanie – mandat


Często wracamy do tematu bezpieczeństwa pieszych. Tym razem mamy przykład kierowcy, dla którego to bezpieczeństwo nie jest raczej niczym ważnym. Kierujący samochodem dostawczym zaparkował tuż przed przejściem dla pieszych, na ul. Chrobrego w Mławie. Został ukarany mandatem.

Słoneczne ogrody Mława

 źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
odd

Należał mu się mandat jak psu buda. Parkowanie przed przejściem dla pieszych i w obrębie skrzyżowania to co najmniej 3 stówki. O punkcikach nie mówiąc. Pieszy wchodzący na pasy za takiego dostawczaka to kompletne zaskoczenie dla kierowcy i śmierć dla pieszego niemal murowana. Czy opłakującego śmierć członka rodziny będzie obchodziło że gość nie miał gdzie zaparkować ?

Ten

Przecież on nawet nie mógł wjechać w Chrobrego. Niech policja przyjrzy się jak tam wyznaczone są miejsca parkingowe, a jak stoją samochody.

mławski kierowca

dobra złe parkowanie ale gdzie tam miał zaparkowac tym kolosem? przecierz nie będzie tego towaru dostarczał z innej dogodnej państwu ulicy dodam że ta ulica jest jednokierunkowa ma max 300 m wąska i ciągle zapchana furami nie da sie tam jechać szybciej jak 10 km na godz.wypadki tam się nie zdarzały nie zdarzają i zdarzac nie będą kierowce rozumiem po części ale prawo to prawo