Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Świadomy Senior – cykl bezpłatnych warsztatów w Gminie Stupsk. Trwają zapisy!


Zapraszamy wszystkich seniorów na bezpłatny cykl zajęć aktywizujących w Gminie Stupsk.


Wójt Gminy Stupsk przy współpracy z Kierownikiem Posterunku Policji w Szydłowie organizuje w okresie od kwietnia do czerwca projekt skierowany do osób starszych. Celem projektu jest pobudzenie aktywności, integracja mieszkańców gminy Stupsk oraz zwiększenie świadomości seniorów z zakresu aktywności fizycznej. Projekt ma na celu nie tylko zaktywizować osoby starsze ale także pomóc im zdobyć nowe, przydatne umiejętności oraz nawiązać kontakty i nowe relacje w swoim środowisku.

W realizację projektu zaangażowało się wiele osób oraz instytucji z terenu całego województwa mazowieckiego. Patronatem medialnym naszej akcji będzie portal internetowy //codziennikmlawski.pl.
Wirginia Szmit (DJ Wika) objęła patronatem honorowym naszą akcję, dokona oficjalnego otwarcia warsztatów oraz opowie uczestnikom o swoim sposobie na aktywną emeryturę.

Dodatkowo zajęcia dla uczestników przeprowadzą:

Krzysztof Człapski – Mistrz Polski Nordic Walking
Dariusz Węcławski – prezes Towarzystwa Twórców Trzeciego Tysiąclecia
Mariusz Olszewski – instruktor gimnastyki korekcyjnej
Janusz Gajda – lekarz medycyny
mł. asp. Krzysztof Szymański – dzielnicowy Gminy Stupsk

W projekcie mogą wziąć udział seniorzy z powiatu mławskiego, a zapisy potrwają do 19 kwietnia 2017 roku.
Zajęcia odbywały się będą raz w tygodniu na hali sportowej w Morawach w godz. 16.00 – 17.00

Szczegółowy harmonogram zostanie przedstawiony uczestnikom podczas inauguracji projektu – 21 kwietnia 2017 r. o godz. 16.00 na hali sportowej w Morwach.

Czekamy na zgłoszenia i zachęcamy do udziału!!!

źródło: organizatorzy

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x