Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Korona ograła Orzyca, cenny remis GKS


Słoneczne ogrody Mława

Po blisko pół roku przerwy piłkarze z Szydłowa mogli świętować zdobycie kompletu punktów w rozgrywkach ligowych. Na własnym boisku okazali się lepsi od rywala z Chorzel. Cenny wynik osiągnął także beniaminek ze Strzegowa.

GKS rywalizował z wyżej notowaną Soną Nowe Miasto. Rywale przeważali, ale dobrze między słupkami spisywał się bramkarz Artur Bartosiewicz. Obronił kilka groźnych strzałów, a także wcielił się w rolę asystenta. Zagrał piłkę tak idealnie, że jego kolega z ataku Kamil Kruszewski mógł strzelić gola na wagę remisu 1:1.

Wieczfnianka walczyła dzielnie na boisku w Krasnym. Po siedemdziesięciu dwóch minutach remisowała 1:1 z tamtejszą Iskrą. Na listę strzelców w naszej ekipie wpisał się Dawid Sarnowski. Niestety podopieczni Rafała Markiewicza nie wytrzymali naporu gospodarzy. W końcówce pozwolili sobie strzelić gola, który oznaczał trzecią z rzędu porażkę w rundzie wiosennej.Osiemnasty września to data ostatniego zwycięstwa Korony w lidze okręgowej. Wówczas szydłowianie pokonali 1:0 na wyjeździe Borutę Kuczbork, za sprawą celnego strzału Kamila Głowackiego.

Przez te ponad pół roku gracze z Szydłowa przegrywali lub zaledwie remisowali. Przełamanie przyszło dopiero w pierwszą sobotę kwietnia. Wynik w rywalizacji z Orzycem Chorzele otworzył za sprawą pięknego uderzenia głową Głowacki. Natomiast sukces Korony przypieczętował Kacper Małecki

W dziewiętnastej kolejce zaplanowanej na 8 i 9 dzień kwietnia Wieczfnianka zmierzy się na swoim terenie z KS CK Troszyn, Korona wystąpi w Bieżuniu, a GKS zagra w Chorzelach.

Sona Nowe Miasto  – GKS Strzegowo 1:1 (1:1)

GKS: Bartosiewicz – Miszczyński, Jakubowski, Żółtowski, Cieśliński (75. Kobielski), Warecki (85. Pauba), Gawryszewski, Lubański, M. Kruszewski (65. Kamiński), K. Kruszewski, Wierzbicki.

Korona Szydłowo – Orzyc Chorzele 2:0 (2:0)

Korona: Węgierski – Różycki, Walasiński, Karpiński, Kłos. M. Kowalski, Tuporowskyi, Głowacki (85. Bartkowski), Małecki (87. Gesek), Rosocha (90. Kacprzak), Podlewski.

Iskra Krasne  – Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2:1

Wieczfnianka: Sodoma – Sarnowski, Palewski, Półkoszek, Majewski, Kędzierski (46. Rutkowski), Kaczerski, Dziubiński (88. Markiewicz), Kołakowski, Szmyt (80. Kuskowski), Melchinkiewicz.

 

Pozostałe wyniki XVIII kolejki: Troszyn – Bieżuń 1:0 , Ostrołęka – Tęcza 6:0 (Ł. Zaniewski 6), Żbik – Boruta 1:0 (D. Załoga z karnego), Nadnarwianka – Żuromin 2:5 (samobójcza, M. Grzela – Y. Hrusthskyi 2, B. Laskowski, B. Narewski, B. Żelazny), Makowianka – Sochocin 3:0 (Sz. Kasprzycki 2, P. Kowalkowski)

RS

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500