Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Czujka tlenku węgla może uratować ci życie


Jak wynika z analiz danych statystycznych za rok 2016 co czwarty pożar powstały na terenie powiatu mławskiego i co piąty powstały na terenie miasta Mława wybuchł w budynku mieszkalnym. Pożary te powstały głównie z winy człowieka.


W związku z powyższym Komenda Powiatowa PSP w Mławie zwraca się do wszystkich mieszkańców powiatu mławskiego o zachowanie szczególnych środków ostrożności. Zachęcamy również Państwa do zakupu czujek dymu oraz czujek tlenku węgla pozwalających na szybkie wykrycie zagrożenia. Są one tanie i łatwo dostępne. Można je kupić w większości marketów budowlanych.

źródło: KP PSP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x