Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Czujka tlenku węgla może uratować ci życie


Jak wynika z analiz danych statystycznych za rok 2016 co czwarty pożar powstały na terenie powiatu mławskiego i co piąty powstały na terenie miasta Mława wybuchł w budynku mieszkalnym. Pożary te powstały głównie z winy człowieka.

KSP Mława nabór

W związku z powyższym Komenda Powiatowa PSP w Mławie zwraca się do wszystkich mieszkańców powiatu mławskiego o zachowanie szczególnych środków ostrożności. Zachęcamy również Państwa do zakupu czujek dymu oraz czujek tlenku węgla pozwalających na szybkie wykrycie zagrożenia. Są one tanie i łatwo dostępne. Można je kupić w większości marketów budowlanych.

źródło: KP PSP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz