Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Czujka tlenku węgla może uratować ci życie


Jak wynika z analiz danych statystycznych za rok 2016 co czwarty pożar powstały na terenie powiatu mławskiego i co piąty powstały na terenie miasta Mława wybuchł w budynku mieszkalnym. Pożary te powstały głównie z winy człowieka.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W związku z powyższym Komenda Powiatowa PSP w Mławie zwraca się do wszystkich mieszkańców powiatu mławskiego o zachowanie szczególnych środków ostrożności. Zachęcamy również Państwa do zakupu czujek dymu oraz czujek tlenku węgla pozwalających na szybkie wykrycie zagrożenia. Są one tanie i łatwo dostępne. Można je kupić w większości marketów budowlanych.

źródło: KP PSP Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500