Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławianin na spotkaniu z premier Szydło w Pułtusku


Dostrzeżone przez media wystąpienie podczas spotkania premier Beaty Szydło z mieszkańcami Pułtuska i okolic miał mławianin, Krzysztof Bruździak. W czasie przeznaczonym na głosy z publiczności, podziękował za wprowadzenie programu 500+ i zaapelował o stwarzanie warunków do powrotu z emigracji. Mławskim akcentem jego wypowiedzi był apel o ustawę antyodorową, przyjrzenie się koncepcji budowy trasy S7 oraz nawiązanie do zabytkowej Mławskiej Kolei Dojazdowej. Zapraszamy do obejrzenia fragmentu materiału video z tego spotkania. Pełną relację można obejrzeć na portalu pułtusk24.pl


 

Dziękujemy Panu Krzysztofowi Bruździakowi za wspomnienie o Mławskiej Kolei Dojazdowej podczas spotkania z Panią Premier Beatą Szydło w Pułtusku, w dniu 15 marca 2017 r. Świetne wystąpienie! Dziękujemy.

Publié par Mławska Kolej Dojazdowa sur samedi 1 avril 2017

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
z bliska
z bliska
4 lata temu

DO NAIWNYCH WYZNAWCÓW PANA BRUZDZIAKA PIOTRA I OBSERVWER—- chcialem wam przekazać że to co pisze DOROTA to nie są plotki to oczywista prawda ktorej po prostu nie znacie, a szkoda może kiedyś zmienicie zdanie o tym gościu, który ima się wszystkich tematow i problemów które wynikają z obecnych uwarunkowań, i niemrawo acz nie raz skutecznie, chce zmieniać rzeczywistośc, choć w większości wypadków trafia kulą w płot, i w swych działaniach szuka takich jak WY naiwnych wyznawców.

Piotr.
Piotr.
4 lata temu

Brawo jak zwykle klasa, jestem dumny, że jest pan z nami.

DOROTA
DOROTA
4 lata temu

—-Panie Bruzdziak, , lepiej zacznij Pan szukać uczciwej pracy dla siebie, a wtedy Pańska córka wróci z emigracji, i o to musi Pan zadbać a nie Premier, której zaslugą jest to że wykonuje polecenia NACZELNIKA KACZYŃSKIEGO !!!! Panowie z MKD, nie dziękujcie a zatrudnijcie Bruzdziaka, a wtedy kolejka z pewnością, przy jego aktywności, prędzej popadnie w ruine całkowitą, bo ten gościu wejdzie wszedzie, nawet jak go nikt o to nie prosi, tylko że z tej jego aktywności nic nie wynika, a raczej przynosi szkody, dla wizerunku naszego MIASTA, a przykładem niech będzie wieloletnie opóznienie budowy drogi S7.

Observer
Observer
4 lata temu
Reply to  DOROTA

Dorotko, a Ty lepiej leć do tej swojej krainy Oz zamiast pleść bzdury zasłyszane gdzieś tam o powtarzane ileś razy,jesteś wielbicielką plotek, to se poplotkuj pod swoim płotem z sąsiadką. 🙂

Agsopot
Agsopot
1 rok temu
Reply to  DOROTA

Szkoda, wielką szkoda że nie zweryfikowana Szanowna Pani swojej wypowiedzi i nie skonsultowala jej z Panem Krzysztofem B. Nie będę się bawił w szczegóły ale: WSTYD Mławie przynosi, dewastowana MKD ale jaki jest cel tego stanu i czekania aż zniknie wszystko? Widać wyrażenie. Siudemka a dlaczego główne skrzyżowanie ma być w Modle a nie na drodze na Przasnysz? Tak usytuowane skrzyżowanie powoduje konieczność dojazdu przez miasto do drogi na Przasnysz. To jest kilka km dodatkowych obiadów i manewrów. Taki idiotyzm zrobiono pod Nidzica. Tir musi pokonać: rondo w lewo na starą 7, rondo w prawo za miastem ,przez wiadukt na rondo i w lewo, dojazd do S7. SZALENSTWO. Mogłoby być raz w lewo dojazdem bezpośrednim. Teraz Pani pisze że Pan Krzysztof mąci i nie ma racji. Sadzę ze to Pani pisze bzdety i uczciwego człowieka poniża. Wstyd.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x