Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławianie podarowali dla potrzebujących ponad tonę żywności


130 wolontariuszy przez dwa dni zbierało w mławskich sklepach żywność dla rodzin potrzebujących wsparcia. Wielkanocną zbiórkę żywności organizowało Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” działające przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie we współpracy z Bankiem Żywności w Ciechanowie.

W dniach 31 marca i 1 kwietnia 2017r. w siedmiu największych mławskich marketach wolontariusze – pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie oraz uczniowie mławskich szkół  tj. I LO im. Wyspiańskiego, Zespołu Szkół Nr 1, Zespołu Szkół Nr 2, Zespołu Szkół Nr 3, Zespołu Szkół  Nr 4, Gimnazjum „Wyspianum”, Gimnazjum Nr 1, Gimnazjum Nr 2,  Zespołu Placówek Oświatowych Nr 3 w Mławie oraz harcerze, od samego rana do późnego popołudnia zachęcali robiących zakupy do wsparcia akcji.

Zebrano łącznie 1024 kg żywności. Wśród przekazywanych produktów przeważają słodycze, cukier, mąka, olej, konserwy, makarony.

Z zebranej żywności przygotowane zostaną paczki, które trafią do rodzin potrzebujących  z naszego miasta.

źródło: MOPS Mława

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments