Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Dalnia. Zderzenie ciężarówki z dostawczakiem


Wczoraj około godziny 21 na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Dalnia doszło do zderzenia samochodu ciężarowego Renault Magnum z Fordem Transitem, przewożącym zwierzę. Auta zderzyły się i oba wypadły z drogi. Pomimo, że zdarzenie wyglądało groźnie, nikt z jadących pojazdami nie został poszkodowany.

KSP Mława nabór

-Zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów w miejscowości Dalnia wpłynęło o godzinie 20:57. Do działań zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP z Dąbrowy. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, jego oświetleniu i odłączeniu akumulatora w pojazdach. Strażacy pomogli przy przeładunku zwierzęcia do drugiego auta. Na miejscu zdarzenia była policja i zespół ratownictwa medycznego, nie było jednak potrzeby hospitalizacji żadnej z osób uczestniczących w zdarzeniu – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Dalnia. Zderzenie ciężarówki z dostawczakiem"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
zyta
Gość

a cóż to za zwierze?czy nie ucierpiało w tej kolizji?nikt nic o nim nie mówi.

Taki Jakiś
Gość

To była krowa. Miała drobne rany w okolicach prawego uda oraz lekkie rozcięcie na pysku. Można powiedzieć że miała dużo szczęścia.

wpDiscuz