Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
meblolux

Dalnia. Zderzenie ciężarówki z dostawczakiem


Wczoraj około godziny 21 na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Dalnia doszło do zderzenia samochodu ciężarowego Renault Magnum z Fordem Transitem, przewożącym zwierzę. Auta zderzyły się i oba wypadły z drogi. Pomimo, że zdarzenie wyglądało groźnie, nikt z jadących pojazdami nie został poszkodowany.

Słoneczne ogrody Mława

-Zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów w miejscowości Dalnia wpłynęło o godzinie 20:57. Do działań zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP z Dąbrowy. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, jego oświetleniu i odłączeniu akumulatora w pojazdach. Strażacy pomogli przy przeładunku zwierzęcia do drugiego auta. Na miejscu zdarzenia była policja i zespół ratownictwa medycznego, nie było jednak potrzeby hospitalizacji żadnej z osób uczestniczących w zdarzeniu – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
zyta

a cóż to za zwierze?czy nie ucierpiało w tej kolizji?nikt nic o nim nie mówi.

Taki Jakiś

To była krowa. Miała drobne rany w okolicach prawego uda oraz lekkie rozcięcie na pysku. Można powiedzieć że miała dużo szczęścia.