Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kolizja w Grądku. Ford mondeo w rowie


31.03.2017 roku o godzinie 21.05 w miejscowości Grądek gmina Szreńsk doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego marki Ford Mondeo. W chwili dojazdu na miejsce zdarzenia jednostek ochrony przeciwpożarowej pojazd znajdował się poza jezdnią, tylną osią w przydrożnym rowie. Osób poszkodowanych nie było. Pojazd nie był uszkodzony. Działania zastępów z JRG PSP Mława i  OSP Szreńsk polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Przyczyny i okoliczności zdarzenia bada Policja. Akcja trwała 46 minut.


źródło: bryg. Marek Augustynowicz PSP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x