Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To już drugi sezon akcji Biegam Bo Lubię


fot. BBL Mława


Mławscy grupa biegaczy zwana popularnie BBL-ami w pierwszą sobotę kwietnia zainaugurowała nowy sezon treningiem na stadionie MOSiR w Mławie.  Niedługo minie okrągły rok, odkąd grupa rozpoczęła regularne treningi pod okiem Konrada Nosarzewskiego i Mariusza Olszewskiego.

Jest to ogromny sukces, że grupa w tak krótkim czasie okrzepła i zaczęła osiągać świetne wyniki w zawodach. W ciągu tego roku biegaczy BBL-u nie zabrakło na żadnym biegu i crossie w Mławie a także bliższych i dalszych jej okolicach.

Bez względu na to czy jesteś doświadczonym zawodnikiem czy też dopiero chciał byś rozpocząć swoją przygodę z bieganiem możesz do nas dołączyć i wspólnie pracować nad swoją kondycją i sprawnością fizyczną.

Biegam Bo Lubię to coś więcej niż nabijanie kilometrów. Nasze zajęcia to nie tylko treningi biegowe. Realizujemy również plan ćwiczeń ogólnorozwojowych, które niezbędne są dla prawidłowego i bezpiecznego biegania. Na biegaczy patrzymy holistycznie. Dbamy o ich wszechstronność i poprawną technikę. Uzupełniamy bieganie ćwiczeniami sprawnościowymi, koordynacyjnymi oraz gimnastyką. W tym roku akcja startuje 1 kwietnia i trwa do 5 listopada. Przed miłośnikami biegania 33 zabiegane weekendy. Zajęcia odbywają się regularnie. Biegamy bez względu na pogodę. Wyjątkiem są jedynie Święta Państwowe. Zajęcia odbywają się w każdą sobotę o 9:30. Dokładnie przez 60 minut, bramy stadionów dostępnych standardowo dla zawodowych sportowców otwierają się na amatorów. Jako trenerzy natomiast realizujemy konkretną, sprecyzowaną wcześniej jednostkę treningową. Poziom zajęć dostosowywany jest na bieżąco do potrzeb grupy. Motto mławskich bbl-owiczów brzmi : ” Bieganie to sport drużynowy” i na każdym treningu staramy się to udowadniać!

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x