Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mława. Otwarty nabór do klasy sportowej w SP nr 6


Od 1 września 2017 r. w SP nr 6 i SP nr 7 mają powstać klasy sportowe. W SP nr 6: chłopcy – siatkówka, dziewczęta – lekkoatletyka, SP nr 7: chłopcy – siatkówka, dziewczęta – piłka ręczna, a także lekkoatletyka.

KSP Mława nabór

W SP nr 6 są jeszcze wolne miejsca, w związku z powyższym Mazowiecka Akademia Lekkoatletyczna, KS Zawkrze Mława oraz Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego organizują otwarty nabór dla wszystkich dzieci z klas III z Miasta Mława, które chcą dostać się do takiej klasy.

Nabór odbędzie się w czwartek (06. 04. 2017) od godz. 17:00 do 18:30 w Hali Sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Mławie przy ul. Wyspiańskiego 1.

Obowiązuje strój sportowy (koszulka, spodenki i buty sportowe na zmianę).

źródło: Mazowiecka Akademia Lekkoatletyczna

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz