Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Otwarty nabór do klasy sportowej w SP nr 6


Od 1 września 2017 r. w SP nr 6 i SP nr 7 mają powstać klasy sportowe. W SP nr 6: chłopcy – siatkówka, dziewczęta – lekkoatletyka, SP nr 7: chłopcy – siatkówka, dziewczęta – piłka ręczna, a także lekkoatletyka.


W SP nr 6 są jeszcze wolne miejsca, w związku z powyższym Mazowiecka Akademia Lekkoatletyczna, KS Zawkrze Mława oraz Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego organizują otwarty nabór dla wszystkich dzieci z klas III z Miasta Mława, które chcą dostać się do takiej klasy.

Nabór odbędzie się w czwartek (06. 04. 2017) od godz. 17:00 do 18:30 w Hali Sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Mławie przy ul. Wyspiańskiego 1.

Obowiązuje strój sportowy (koszulka, spodenki i buty sportowe na zmianę).

źródło: Mazowiecka Akademia Lekkoatletyczna

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x