Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Co robią w wolnym czasie gimnazjaliści „dwójki”


Gimnazjaliści przygotowujący się do tegorocznego egzaminu wypowiedzieli się o warsztatach chemicznych przeprowadzonych niedawno w ich szkole dla jednej z ponadregionalnych stacji radiowych. Warsztaty stanowiły przystępną formę przypomnienia wiedzy chemicznej, niezbędnej do zdania zbliżającego się egzaminu gimnazjalnego.


Uczniowie klas trzecich  udzielając wywiadu mówili o zaletach przeprowadzonych zajęć z chemii. Mogli oni zdobytą wiedzę przełożyć na praktykę. Taki sposób powtórki jest idealny, aby zapamiętać materiał i wykorzystać do jak najlepszego napisania testu. Ponadto uczniowie dzielili się swoim doświadczeniem trzech lat nauki chemii, która na tyle ich zainteresowała by w  przyszłości wybrać studia weterynaryjne czy medyczne.

Dziennikarza warszawskiej stacji ciekawiło też jak i gdzie młodzież spędza swój wolny czas, w związku z tym przeprowadził sondę wśród młodzieży naszego gimnazjum. Uczniowie chętnie wymieniali swoje ulubione sposoby i miejsca. Miejski Dom Kultury, kino, basen, obiekty rekreacyjne mławskiego stadionu, koncerty na estradzie miejskiego parku, Zalew Ruda, a także nie zapomnieli o naszych szkolnych piłkarzykach.

źródło: Gimnazjum nr 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x