Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Czarna suczka czeka na właściciela lub nowego opiekuna


fot.: Straż Miejska w Mławie


Kolejny sympatyczny psiak błąkający się do niedawna po mieście czeka na swojego właściciela lub osobę, która zechce mu zapewnić nowy dom.

Czarną, dużą sukę w wieku ok. 5 lat strażnicy miejscy wyłapali we wtorek 28 marca na jednej z posesji przy ul. Wiśniowej w Mławie, na którą przychodziła od paru dni. Zwierzę zostało przewiezione do lecznicy dla zwierząt M-WET przy ul. Rynkowej. Obecnie przebywa w schronisku „Nadzieja” w Napierkach, gdzie czeka na swojego właściciela lub osobę, która zechce zapewnić mu nowy dom.

Zainteresowanych odebraniem lub adoptowaniem czworonoga prosimy o kontakt z Wydziałem Środowiska Urzędu Miasta Mława (tel.: 23 654 33 83, wew. 300) lub bezpośrednio ze schroniskiem „Nadzieja” (tel.: 785 331 365).

źródło: KN / UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x