Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Czarna suczka czeka na właściciela lub nowego opiekuna


fot.: Straż Miejska w Mławie

Słoneczne ogrody Mława

Kolejny sympatyczny psiak błąkający się do niedawna po mieście czeka na swojego właściciela lub osobę, która zechce mu zapewnić nowy dom.

Czarną, dużą sukę w wieku ok. 5 lat strażnicy miejscy wyłapali we wtorek 28 marca na jednej z posesji przy ul. Wiśniowej w Mławie, na którą przychodziła od paru dni. Zwierzę zostało przewiezione do lecznicy dla zwierząt M-WET przy ul. Rynkowej. Obecnie przebywa w schronisku „Nadzieja” w Napierkach, gdzie czeka na swojego właściciela lub osobę, która zechce zapewnić mu nowy dom.

Zainteresowanych odebraniem lub adoptowaniem czworonoga prosimy o kontakt z Wydziałem Środowiska Urzędu Miasta Mława (tel.: 23 654 33 83, wew. 300) lub bezpośrednio ze schroniskiem „Nadzieja” (tel.: 785 331 365).

źródło: KN / UMM

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500