Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Startuje drugi sezon akcji Biegam Bo Lubię!


Rozpoczynamy kolejny sezon biegowy i wracamy do wspólnych sobotnich treningów na stadionie miejskim w Mławie. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym zawodnikiem czy też dopiero chciał byś rozpocząć swoją przygodę z bieganiem, możesz do nas dołączyć i wspólnie pracować nad swoją kondycją i sprawnością fizyczną.


Biegam Bo Lubię to coś więcej niż nabijanie kilometrów. Nasze zajęcia to nie tylko treningi biegowe. Realizujemy również plan ćwiczeń ogólnorozwojowych, które niezbędne są dla prawidłowego i bezpiecznego biegania. Na biegaczy patrzymy holistycznie. Dbamy o ich wszechstronność i poprawną technikę. Uzupełniamy bieganie ćwiczeniami sprawnościowymi, koordynacyjnymi oraz gimnastyką.

W tym roku akcja startuje 1 kwietnia i trwa do 5 listopada. Przed miłośnikami biegania 33 zabiegane weekendy. Zajęcia odbywają się regularnie. Biegamy bez względu na pogodę. Wyjątkiem są jedynie Święta Państwowe. Zajęcia odbywają się w każdą sobotę o 9:30. Dokładnie przez 60 minut, bramy stadionów dostępnych standardowo dla zawodowych sportowców otwierają się na amatorów. Jako trenerzy natomiast realizujemy konkretną, sprecyzowaną wcześniej jednostkę treningową. Poziom zajęć dostosowywany jest na bieżąco do potrzeb grupy.

Motto mławskich bbl-owiczów brzmi: „Bieganie to sport drużynowy” i na każdym treningu staramy się to udowadniać…
Widzimy się 1 kwietnia o godz. 9.30!

Trenerem i organizatorem zajęć jest Mariusz Olszewski –
absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, nauczyciel oraz instruktor lekkoatletyki, pasjonat biegania i szeroko rozumianej aktywności fizycznej.

Szczegóły oraz kontakt –  fanpage: https://www.facebook.com/biegambolubiemlawa

źródło: BBL Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Renata
Renata
4 lata temu

Jak dla mnie fajna akcja, teraz coraz więcej jest miłośników biegania. Ja jestem tego przykładem, kiedyś jak była młodsza bardzo nie lubiłam biegania może to kwestia, że w szkole mnie do tego namawiali, a teraz biegam z własnej woli. Od kiedy urodziło się mi dziecko zaczęłam biegać sama, a potem jak nazbierałam na wózek biegowy nordic caba to na biegi zabierałam córkę. Chcę jej wpajać od małego zdrowe nawyki. Teraz muszę namówić moją siostrę, by też pomyślała o bieganiu ze mną 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x