Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Srebro Bartosza Grędzińskiego w Otwocku


Trzech zawodników pochodzących z Mławy reprezentowało nas w organizowanym 26 marca w Otwocku wyścigu LOTTO Poland Bike Marathon 2017. Świetnie spisał się Bartosz Grędziński zajmując drugie miejsce na liczącej 61 km. trasie MAX w kategorii open. Słabiej wypadli nasi pozostali zawodnicy – Wiesław Tadrzak i Janusz Jastrzębowski.  Ten pierwszy miał poważne problemy sprzętowe, które uniemożliwiły mu ukończenia wyścigu, zaś Janusz bezpiecznie dojechał w połowie stawki na dystansie Mini liczącym 26km.


Wśród imprez inaugurujących sezon kolarski w Polsce znalazł się wyścig LOTTO Poland Bike Marathon 2017. Już po raz piąty został zorganizowany w Otwocku. Trasa wiodła szlakami i duktami leśnymi Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Na starcie wyścigu stanęło ok. 1000 zawodników z całego kraju. Na wymagającej, szybkiej i trudnej technicznie trasie MAX liczącej 61km doskonale poradził sobie Bartosz Grędziński. Zajął on 2 miejsce w kat. open tracąc jedynie 3 sekundy do zwycięzcy, za to w swojej kategorii wiekowej nie miał sobie równych.  – Od początku peleton narzucił piekielnie mocne tempo, którego nie wytrzymywali  bardzo doświadczeni zawodnicy. Czołowa grupa się z każdym kilometrem się przerzedzała a na 20km przed metą rozstrzygnął się decydujący atak. Spóźniony ruszyłem  w pogoń  za ucieczką co pozwoliło mi zając wysoką drugą lokatę i wygrać swoją kategorię do lat 30 – mówi Bartosz Grędziński.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x