Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

1,5 mln na prace remontowe KOMR w Dąbku


fot. KOMR Dąbek


Ponad 1,5 mln zł wsparcia otrzymał Krajowy Ośrodek Mieszkalno-Rehabilitacyjny dla Osób Chorych na SM w Dąbku z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Radni województwa podjęli decyzję o dofinansowaniu kwotą 6,7 mln zł pięciu placówek medycznych na Mazowszu. Wśród nich znalazł się właśnie KOMR w Dąbku. Dzięki przyznanemu wsparciu Krajowy Ośrodek Mieszkalno-Rehabilitacyjny dla Osób Chorych na SM w Dąbku przeprowadzi prace modernizacyjne dachu na budynku B i na budynku techniczno-gospodarczym w części budynku A. Dodatkowo w placówce zostanie zainstalowany System Sygnalizacji Pożarowej (SSP). Prace te zostaną połączone z modernizacją pomieszczeń.

 źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x