Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

1,5 mln na prace remontowe KOMR w Dąbku


fot. KOMR Dąbek

KSP Mława nabór

Ponad 1,5 mln zł wsparcia otrzymał Krajowy Ośrodek Mieszkalno-Rehabilitacyjny dla Osób Chorych na SM w Dąbku z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Radni województwa podjęli decyzję o dofinansowaniu kwotą 6,7 mln zł pięciu placówek medycznych na Mazowszu. Wśród nich znalazł się właśnie KOMR w Dąbku. Dzięki przyznanemu wsparciu Krajowy Ośrodek Mieszkalno-Rehabilitacyjny dla Osób Chorych na SM w Dąbku przeprowadzi prace modernizacyjne dachu na budynku B i na budynku techniczno-gospodarczym w części budynku A. Dodatkowo w placówce zostanie zainstalowany System Sygnalizacji Pożarowej (SSP). Prace te zostaną połączone z modernizacją pomieszczeń.

 źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz