Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

ZUS może refundować usługi medyczne. Zadzwoń!


Stomatolog, szczepienia ochronne oraz wyroby medyczne związane z ortopedią – a wszystko to zrefundowane przez ZUS.

Słoneczne ogrody Mława

Niewiele osób wie o tym, że gdy uległeś wypadkowi przy pracy lub stwierdzono u Ciebie chorobę zawodową, to masz prawo starać się w ZUS o pokrycie kosztów tych usług. To nie wszystko, ponieważ jeżeli jesteś pracodawcą, to możesz wystąpić o sfinansowanie badań, które ustalają zawartość alkoholu, środków odurzających lub substancji psychotropowych w organizmie pracownika.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Płocki ZUS zorganizował dyżur telefoniczny pod numerem (24) 262 52 71 wew. 21-05. Pracownicy czekają na telefony w najbliższy czwartek (30 III) w godz. 12.00-15.00.

źródło: Piotr Olewiński
Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS województwa mazowieckiego

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500