Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

ZUS może refundować usługi medyczne. Zadzwoń!


Stomatolog, szczepienia ochronne oraz wyroby medyczne związane z ortopedią – a wszystko to zrefundowane przez ZUS.


Niewiele osób wie o tym, że gdy uległeś wypadkowi przy pracy lub stwierdzono u Ciebie chorobę zawodową, to masz prawo starać się w ZUS o pokrycie kosztów tych usług. To nie wszystko, ponieważ jeżeli jesteś pracodawcą, to możesz wystąpić o sfinansowanie badań, które ustalają zawartość alkoholu, środków odurzających lub substancji psychotropowych w organizmie pracownika.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Płocki ZUS zorganizował dyżur telefoniczny pod numerem (24) 262 52 71 wew. 21-05. Pracownicy czekają na telefony w najbliższy czwartek (30 III) w godz. 12.00-15.00.

źródło: Piotr Olewiński
Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS województwa mazowieckiego

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x