Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

NOWE INFORMACJE. Tragedia na drodze koło Pawłowa. Pięć osób nie żyje, cztery są ranne


Nadal trwają czynności mławskiej policji i prokuratury w sprawie tragicznego zdarzenia, w którym zginęło 5 osób, pasażerów busa. Do wypadku doszło w poniedziałek tuż przed godz. 7:00 rano, w pobliżu Pawłowa, gm. Szydłowo, na drodze W 544.

Jolanta Karpińska podziękowania


Jak wynika z ustaleń, kierujący busem Opel Vivaro z podpiętą przyczepą, 60- letni mieszkaniec Żuromina, jadąc w kierunku Gruduska, na prostym odcinku drogi wyprzedzał jadącego w tym samym kierunku rowerzystę. Podczas tego manewru stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z samochodem ciężarowym Scania, jadącym w kierunku Mławy. Tirem kierował 54- letni mieszkaniec pow. ostrołęckiego. Busem podróżowało 9 osób.

W wyniku zderzenia pojazdów na miejscu zginęło 5 osób – pasażerów busa, a 4 zostały ranne, w tym jedna lekko. 3 osoby zostały przewiezione do szpitali w Mławie i Ciechanowie, stan 40- letniego pasażera, który trafił do szpitala w Ciechanowie i przeszedł operację, określany jest jako ciężki. Stan zdrowia pozostałych 2 rannych, w tym kierowcy, określany jest jako stabilny, 60- letni kierowca doznał urazu głowy i klatki piersiowej. Kierowca tira nie odniósł obrażeń.

Obaj kierujący byli trzeźwi. Jeden z pasażerów nie odniósł obrażeń ciała, wymagał jedynie pomocy z uwagi na szok psychiczny po wypadku. Pomoc udzielona została mu na miejscu. Ofiary wypadku to mężczyźni w wieku 62, 41, 55, 54, 74, mieszkańcy pow. żuromińskiego. Policja i prokuratura szczegółowo ustalają przyczyny tragedii.

źródło: KPP Mława

oprac. red.

Zobacz także…

AKTUALIZACJA. Tragedia na drodze koło Pawłowa. Pięć osób nie żyje, cztery są ranne

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500