Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Kolarstwo górskie. Pierwsze zwycięstwa Michała Różańskiego i Dominiki Michalak


Bardzo dobra inauguracja nowego sezonu kolarskiego w wykonaniu trójki kolarzy górskich pochodzących z Mławy – Dominiki Michalak, Michała Różańskiego oraz Łukasza Różańskiego, jeżdżących w tym sezonie w nowej drużynie TRIGAR MTB TEAM. Dominika Michalak i Michał Różański stanęli na najwyższym podium w swoich kategoriach podczas Górznieńskiego Maratonu MTB.

KSP Mława nabór

Trasa górznieńskiego wyścigu obfituje w wysokie interwały. Najeżona jest wprost wieloma podjazdami i kończy się finiszem pod górę, czyli takim jaki najbardziej lubi Michał Różański. Zresztą cały wyścig rozegrany był właściwie pod jego dyktando. Praktycznie od początkowych kilometrów narzucił mocne tempo, któremu sprostał jedynie Michał Wyżlic z Lubawy. Przez półtorej rundy zawodnicy zgodnie współpracowali umykając reszcie rywali. Kilka kilometrów przed metą Michał Różański urwał się rywalowi i już samotnie przejechał linię mety, wyprzedzając następnego zawodnika o półtorej minuty.

Warto też podkreślić udany występ Dominiki Michalak, która wygrała swój wyścig na dystansie średnim, do końca walcząc z zawodniczką z Torunia. Ostatecznie nasza krajanka na mecie zameldowała się o niespełna 22 sekundy szybciej niż jej rywalka.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz