Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kolarstwo górskie. Pierwsze zwycięstwa Michała Różańskiego i Dominiki Michalak


Bardzo dobra inauguracja nowego sezonu kolarskiego w wykonaniu trójki kolarzy górskich pochodzących z Mławy – Dominiki Michalak, Michała Różańskiego oraz Łukasza Różańskiego, jeżdżących w tym sezonie w nowej drużynie TRIGAR MTB TEAM. Dominika Michalak i Michał Różański stanęli na najwyższym podium w swoich kategoriach podczas Górznieńskiego Maratonu MTB.


Trasa górznieńskiego wyścigu obfituje w wysokie interwały. Najeżona jest wprost wieloma podjazdami i kończy się finiszem pod górę, czyli takim jaki najbardziej lubi Michał Różański. Zresztą cały wyścig rozegrany był właściwie pod jego dyktando. Praktycznie od początkowych kilometrów narzucił mocne tempo, któremu sprostał jedynie Michał Wyżlic z Lubawy. Przez półtorej rundy zawodnicy zgodnie współpracowali umykając reszcie rywali. Kilka kilometrów przed metą Michał Różański urwał się rywalowi i już samotnie przejechał linię mety, wyprzedzając następnego zawodnika o półtorej minuty.

Warto też podkreślić udany występ Dominiki Michalak, która wygrała swój wyścig na dystansie średnim, do końca walcząc z zawodniczką z Torunia. Ostatecznie nasza krajanka na mecie zameldowała się o niespełna 22 sekundy szybciej niż jej rywalka.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x