Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jan Marek Wtulich odchodzi na emeryturę. Pożegnanie na sesji rady powiatu


Dyrektor wydziału edukacji i zdrowia w mławskim starostwie z dniem 31 marca br. odchodzi na emeryturę. W imieniu starostwa i rady powiatu za pracę dziękowali mu i żegnali go starosta Włodzimierz Wojnarowski i przewodniczący rady powiatu Henryk Antczak.


– Pan Jan Marek Wtulich był, jest i myślę będzie osobą odpowiedzialną, wiedzącą na temat oświaty naprawdę bardzo wiele. Przez tyle lat był nauczycielem, dyrektorem „budowlanki”. Przyszedł do pracy w starostwie na początku 2003 roku. W tym czasie nasza oświata zmieniła się bardzo na plus. Wiele inwestycji poczyniono w tym czasie – mówił starosta Wojnarowski. Starosta nawiązał też do konkursu ogłoszonego w związku z naborem osoby, która objęłaby funkcję dyrektora wydziału edukacji. – Każdy, kto miał ochotę a nawet chęć wystartowania w tym konkursie zadawał sobie pytanie czy ja podołam temu, na jakim poziomie robił to dyrektor Wtulich. Ta poprzeczka jest bardzo wysoko – dodał starosta. Jan Marek Wtulich oprócz podziękowania za pracę otrzymał z rąk starosty list okolicznościowy, album oraz kwiaty.

Również dyrektor Wtulich podziękował wszystkim za wieloletnią współpracę.

Starałem się, żeby oświata powiatowa była jak najlepsza. Dziękuję za wsparcie i zaufanie, które otrzymywałem przede wszystkim ze strony starosty. Zawsze ceniłem sobie spokój i zgodę. Miałem bardzo dużo pomysłów, może niektóre były ekstremalne. Dziękuję mojej komisji oświaty, z którą współpracowałem i pani staroście, która nadzorowała mój wydział – dziękował Jan Marek Wtulich.

Na razie odchodzący dyrektor nie ma swojego następcy. Starostwo ogłosiło nabór na stanowisko dyrektora wydziału edukacji w starostwie. W pierwszym marcowym terminie, dokumentów nie złożył żaden kandydat. Obecnie ogłoszony jest kolejny konkurs, z takimi samymi wymaganiami wobec kandydatów jak poprzednio. Chętni mogą składać dokumenty aplikacyjne do 3 kwietnia br.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
sowinski
sowinski
4 lata temu

spoko nauczyciel,nie ma co,wielu miło pamięta

lolek
lolek
4 lata temu

„…list okolicznościowy, album oraz kwiaty” a dlaczego nie nagroda???

Ktoś...
Ktoś...
4 lata temu
Reply to  lolek

Nagroda to poza kameami, media nie są od jątrzenia społeczeństwa

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x