Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Wypadek na skrzyżowaniu Żwirki i Lelewela – AKTUALIZACJA


Dziś około piątej rano, na skrzyżowaniu ulic Lelewela, Kopernika, Piłsudskiego doszło do zderzenia samochodu ciężarowego Renault Premium i osobowego Opla Zafira. Dwie osoby poszkodowane trafiły do szpitala.

Słoneczne ogrody Mława

– Zgłoszenie wpłynęło o godzinie 5:13. Do działań ratowniczych zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu pierwszej pomocy medycznej  dwóm osobom poszkodowanym. Osoby poszkodowane zespół ratownictwa medycznego przetransportował do szpitala. Okoliczności zdarzenia ustala policja – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Komunikat policji

Trwają czynności w sprawie wypadku na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego, Żwirki i Kopernika w Mławie. Ranne zostały dwie osoby. Do zdarzenia doszło w poniedziałek o godz. 5:15.

Jak wynika z ustaleń, kierujący samochodem marki Opel Zafira, 45- letni mieszkaniec Mławy, jadąc ul. Kopernika, na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem ciężarowym marki Renault z naczepą. Kierujący tirem 27- letni mieszkaniec Opola Lubelskiego jechał ulica Żwirki w kierunku Al. Piłsudskiego. Podczas zdarzenia sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu była wyłączona. W wyniku wypadku do szpitala trafiły dwie osoby – kierowca i pasażer opla. Kierowca tira nie odniósł obrażeń. Obaj kierujący byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

10
KOMENTARZE

1500
Think more

Jak widać z ostatnich relacji o wypadkach to jednoznacznie można stwierdzić, że statystyki nie kłamią i mają swe uzasadnienie: zmiany czasu sprawiają zwiększoną ilość wypadków, widać to wyraźnie po samych informacjach portali mławskich.

Adam

I tak mrygajac jakiś prąd pobiera a oszczędności poszukajmy gdzieś indziej

Adam

Zasadnicze pytanie a czemu sygnalizacja nie działa cały czas oszczędność

Anonim

Czas zrobić w tym miejscu rondo. Nie dość że L-ki blokują i nikt nie potrafi tam jeździć i rondo byłoby najlepszym rozwiązaniem, bo to najgorsze skrzyżowanie w Mlawie

ramzes

Są gorsze. Np. przy policji.

And

o 5 rano to światła tylko są migające jadąc lelewela myślał że zdąży śmignąć. nie zdążył

Kobieta

To juz nie pierwszy taki wypadek! Swiatła tam często nie działają i konczy się takimi sytuacjami. Moze ktos w koncu wezmie sie za to skrzyzowanie no chyba ze czekają az jtos zginie dopiero wtedy ruszą głowami!!

OLO

Tu jak widać sygnalizacja działa tylko wyobraźnia kierowców nie zadziałała jak należy !!!

bart

Sygnalizacja jest po prostu wyłączana na noc, bo ruch jest bardzo mały. Jeżeli ktoś nie wie jak się zachować na skrzyżowaniu z niedziałającą sygnalizacją to nie powinien wsiadać za kółko

ramzes

Skrzyżowanie oprócz sygnalizacji to jest też oznaczone znakami. Wystarczy się je obserwować i stosować się do nich a nie tylko na egzaminie. Myślenie nie boli a skoro ktoś je wyłącza po egzaminie to nie powinien wsiadać za kierownice bo w końcu zrobi niewinnej osobie krzywdę.