Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Wypadek na skrzyżowaniu Żwirki i Lelewela – AKTUALIZACJA


Dziś około piątej rano, na skrzyżowaniu ulic Lelewela, Kopernika, Piłsudskiego doszło do zderzenia samochodu ciężarowego Renault Premium i osobowego Opla Zafira. Dwie osoby poszkodowane trafiły do szpitala.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie wpłynęło o godzinie 5:13. Do działań ratowniczych zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu pierwszej pomocy medycznej  dwóm osobom poszkodowanym. Osoby poszkodowane zespół ratownictwa medycznego przetransportował do szpitala. Okoliczności zdarzenia ustala policja – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Komunikat policji

Trwają czynności w sprawie wypadku na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego, Żwirki i Kopernika w Mławie. Ranne zostały dwie osoby. Do zdarzenia doszło w poniedziałek o godz. 5:15.

Jak wynika z ustaleń, kierujący samochodem marki Opel Zafira, 45- letni mieszkaniec Mławy, jadąc ul. Kopernika, na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem ciężarowym marki Renault z naczepą. Kierujący tirem 27- letni mieszkaniec Opola Lubelskiego jechał ulica Żwirki w kierunku Al. Piłsudskiego. Podczas zdarzenia sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu była wyłączona. W wyniku wypadku do szpitala trafiły dwie osoby – kierowca i pasażer opla. Kierowca tira nie odniósł obrażeń. Obaj kierujący byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

10 - liczba komentarzy w artykule "Wypadek na skrzyżowaniu Żwirki i Lelewela – AKTUALIZACJA"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Think more
Gość

Jak widać z ostatnich relacji o wypadkach to jednoznacznie można stwierdzić, że statystyki nie kłamią i mają swe uzasadnienie: zmiany czasu sprawiają zwiększoną ilość wypadków, widać to wyraźnie po samych informacjach portali mławskich.

Adam
Gość

I tak mrygajac jakiś prąd pobiera a oszczędności poszukajmy gdzieś indziej

Adam
Gość

Zasadnicze pytanie a czemu sygnalizacja nie działa cały czas oszczędność

Anonim
Gość

Czas zrobić w tym miejscu rondo. Nie dość że L-ki blokują i nikt nie potrafi tam jeździć i rondo byłoby najlepszym rozwiązaniem, bo to najgorsze skrzyżowanie w Mlawie

ramzes
Gość

Są gorsze. Np. przy policji.

And
Gość

o 5 rano to światła tylko są migające jadąc lelewela myślał że zdąży śmignąć. nie zdążył

wpDiscuz