Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Półfinały już w pełnym składzie. PLAS blisko rozstrzygnięcia


Wynik 3:0 w siatkówce często rozstrzyga o losach dwumeczu. Tak było w przypadku ćwierćfinałowych pojedynków tegorocznej edycji Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki. Trzy zespoły awansowały do półfinału, nie oddając przeciwnikom ani jednego seta.

Słoneczne ogrody Mława

Najbliżej straty byli reprezentanci TS Relaks. Nie grali w najsilniejszym składzie (zabrakło przede wszystkim Filipa Kowalczyka). Mimo to nie powinni doprowadzić do sytuacji, do jakiej doszło w pierwszym secie. Inna sprawa, że konkurenci ze szreńskiego Technokabla weszli kapitalnie w zawody. Szybko objęli prowadzenie, które w pewnym momencie wynosiło nawet cztery punkty (22:18).

Szreńszczanie nie potrafili  jednak wykorzystać tej przewagi. Pozwolili konkurentom odrobić stratę,  po czym w końcówce seta ulegli 27:29. To okazał się ważny moment rywalizacji. W dwóch kolejnych setach siatkarze TS Relaks dominowali już na całego, wygrywając zmagania 3:0.

Podobnym wynikiem zakończyło się spotkanie Dre-Maru Żuromin z Expressem Kozłowo. Obrońcy tytułu nie oddali rywalom w dwumeczu żadnej partii. Z kolei gracze De Luxe Team nie spędzili na parkiecie ani minuty w tej fazie rozgrywek. Transmik oddał zmagania walkowerem.

Pierwsze spotkania półfinałowe zostaną rozegrane w środę 5 kwietnia. W jednej parze powalczą Trójka z Dre-Marem Żuromin, w drugiej De Luxe Team z TS Relaks. W tym samym terminie odbędzie się bój o piąte miejsce pomiędzy Expressem Kozłowo i Technokablem Szreńsk.

Wyniki

De Luxe Team – Transmik 3:0 (15:0, 15:0, 15:0) – w pierwszym meczu 3:0, Dre-Mar Żuromin – Express Kozłowo 3:0 (25:15, 25:19, 25:21) – w pierwszym meczu 3:0, Technokabel – TS Relaks 0:3 (27:29, 19:25, 21:25) – w pierwszym meczu 0:3

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500