Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mobilny Kiermasz Wielkanocny


fot. powiatmlawski.pl

KSP Mława nabór

Stowarzyszenie Pomocy Sołeczno-Zawodowej działające przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym (SOSW) w Mławie zorganizowało mobilny Kiermasz Wielkanocny.

Do tej pory odbyły się już dwa kiermasze: pierwszy w SOSW w Mławie a drugi w Starostwie Powiatowym w Mławie. W planach organizatorów są kolejne sesje kiermaszu w mławskich bankach i w instytucjach pobliskiego Działdowa.

Wyroby rękodzielnicze o tematyce Wielkanocnej wykonane zostały przez członków Stowarzyszenia. Pomysłodawczynie i i główne moderatorki przedsięwzięcia panie Agnieszka Wojtowicz i Katarzyna Gumowska zapraszają chętnych do zakupu wielkanocnych pamiątek do siedziby Stowarzyszenia mieszczącego się w budynku SOSW w Mławie na ulicy Słowackiego 16 w godzinach pracy Ośrodka.

Pieniądze ze sprzedaży przeznaczone będą na cele statutowe stowarzyszenia, a w szczególności na dodatkową pomoc dla wychowanków SOSW w Mławie.

źródło: Starostwo Powiatowe w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz