Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mobilny Kiermasz Wielkanocny


fot. powiatmlawski.pl


Stowarzyszenie Pomocy Sołeczno-Zawodowej działające przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym (SOSW) w Mławie zorganizowało mobilny Kiermasz Wielkanocny.

Do tej pory odbyły się już dwa kiermasze: pierwszy w SOSW w Mławie a drugi w Starostwie Powiatowym w Mławie. W planach organizatorów są kolejne sesje kiermaszu w mławskich bankach i w instytucjach pobliskiego Działdowa.

Wyroby rękodzielnicze o tematyce Wielkanocnej wykonane zostały przez członków Stowarzyszenia. Pomysłodawczynie i i główne moderatorki przedsięwzięcia panie Agnieszka Wojtowicz i Katarzyna Gumowska zapraszają chętnych do zakupu wielkanocnych pamiątek do siedziby Stowarzyszenia mieszczącego się w budynku SOSW w Mławie na ulicy Słowackiego 16 w godzinach pracy Ośrodka.

Pieniądze ze sprzedaży przeznaczone będą na cele statutowe stowarzyszenia, a w szczególności na dodatkową pomoc dla wychowanków SOSW w Mławie.

źródło: Starostwo Powiatowe w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x