Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Akordeonistka Inga Piwowarska wśród najlepszych studentów Akademii Muzycznej w Łodzi


Doroczne święto uczelni – Akademii Muzycznej w Łodzi w tym roku uświetnił koncert ośmiu najlepszych muzyków Akademii, wśród nich znalazła się Inga Piwowarska, absolwentka mławskiej szkoły muzycznej.


23 marca podczas koncertu w ramach Święta Uczelni wystąpili studenci Akademii Muzycznej w Łodzi nagradzani w ubiegłym roku na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach muzycznych. Spośród ponad 40 studentów uczelni, którzy zdobyli konkursowe laury w ciągu ostatnich 12 miesięcy, do udziału w koncercie zaproszono ośmioro laureatów pierwszych nagród. W tym gronie wystąpiła Inga Piwowarska. Zagrała utwór polskiego kompozytora prof.  Bogdana Dowlasza – Accosoftplay.

red.

Fot. :archiwum  prywatne

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x