Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Akordeonistka Inga Piwowarska wśród najlepszych studentów Akademii Muzycznej w Łodzi


Doroczne święto uczelni – Akademii Muzycznej w Łodzi w tym roku uświetnił koncert ośmiu najlepszych muzyków Akademii, wśród nich znalazła się Inga Piwowarska, absolwentka mławskiej szkoły muzycznej.

KSP Mława nabór

23 marca podczas koncertu w ramach Święta Uczelni wystąpili studenci Akademii Muzycznej w Łodzi nagradzani w ubiegłym roku na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach muzycznych. Spośród ponad 40 studentów uczelni, którzy zdobyli konkursowe laury w ciągu ostatnich 12 miesięcy, do udziału w koncercie zaproszono ośmioro laureatów pierwszych nagród. W tym gronie wystąpiła Inga Piwowarska. Zagrała utwór polskiego kompozytora prof.  Bogdana Dowlasza – Accosoftplay.

red.

Fot. :archiwum  prywatne

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz