Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wypadek w Szreńsku. Trzy osoby ranne


Kobieta kierująca osobowym nissanem tuż za Szreńskiem, na prostym odcinku drogi jadąc w kierunku Bieżunia straciła panowanie nad autem, wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Samochodem podróżowało pięć osób. Trzy z nich zabrała do szpitala karetka pogotowia.


– Zgłoszenie o wypadku drogowym wpłynęło o godz. 6:45,  początkowo do stanowiska kierowania w Żurominie. Stamtąd zadysponowano 2 zastępy JRG oraz zastęp OSP z Bieżunia, te jednostki zjawiły się pierwsze na miejscu. Nieco później dotarły zastępy OSP Szreńsk i jeden zastęp JRG Mława. Pojazdem podróżowało łącznie pięć osób. Trzy osoby zostały w pojeździe zakleszczone, strażacy w celu ich uwolnienia użyli sprzętu hydraulicznego. Obecny na miejscu wypadku lekarz zadecydował o przewiezieniu tych trzech osób do szpitala. Dalsze działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Stary dynksiarz
Stary dynksiarz
4 lata temu

Denaturat jest mocny.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x