Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
meblolux

Kolizja koło Kuklina


O dużym szczęściu może mówić kierowca osobowego Forda Focusa. W dniu wczorajszym około godziny 17 – tej jadąc krajową „siódemką” w kierunku Gdańska w pewnym momencie stracił panowanie nad autem i omijając jadące drogą pojazdy wjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście nic nie stało się ani osobom podróżującym fordem, sam pojazd też nie został poważnie uszkodzony. Okoliczności zdarzenia ustala mławska policja.

Słoneczne ogrody Mława

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
swiadek

Myślę że redakcja przede wszystkim zanim zacznie opisywać zdarzenie powinna poznać szczegóły zdarzenia. Kierująca osobowym pojazdem jadąca od strony gdańska wyprzedzając inny pojazd nie upewniła się czy zdąży wykonać prawidłowo manewr wyprzedzania. Widząc że nie uda sie jej wyprzedzic pojazd z uwagi na wysepke zjechała na przeciwlegly pas ruchu zajezdzajac drogę fordowi dlatego tez ford chcac uniknąć zderzenia czołowego „zatanczyl” na jezdni. .