Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dziś gasimy światła dla Wisły


źródło: godzinadlaziemi.pl


Dziś, dokładnie o godz. 20.30, w całej Polsce symbolicznie zgasną światła podczas akcji zainicjowanej przez organizację ekologiczną WWF 60+ Godzina dla Ziemi. Do akcji, podobnie jak w latach ubiegłych przyłączy się miasto Mława, światła zgasną m.in. w mławskim parku.

W tym roku Godzina dla Ziemi WWF odbywa się pod hasłem „Godzina dla Wisły”. 

Nad Królową Polskich Rzek – dziką i piękną – zawisły bowiem czarne chmury. Zgodnie z pomysłem rządu Wisła ma stać się wodną autostradą transportową. Kampania ma na celu uświadomienie Polakom, że nieuregulowana i naturalnie płynąca Wisła jest rzeką bezpieczniejszą.

Fundacja WWF

 

Więcej na:

http://www.godzinadlaziemi.pl/

https://www.facebook.com/events/380491802334465/

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x