Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dziesięć psów trafiło w marcu do schroniska


Codziennie do schroniska dla zwierząt „Nadzieja” w Napierkach trafiają psy znalezione na ulicach Mławy. Z pewnością niektóre z nich mają właścicieli, którzy niepokoją się o los czworonogów. Inne mają nadzieję na znalezienie prawdziwego domu. Publikujemy zdjęcia i informacje o zwierzakach.


03-1, 03-1a – Piesek w wieku około 2 lata maści białej wyłapany 24 marca 2017 r. na ul. Piekiełko przy posesji 86.

03-2, 03-2a – Pies w wieku około 4 lata. Rasa mieszana, czarny. Został znaleziony 21 marca br. przy markecie „Stokrotka” (Mława, ul. Żwirki). Przyniesiony na posterunek Straży Miejskiej w Mławie i przekazany dyżurnemu.

03-3, 03-3a, 03-3b – Pies w wieku około 7-8 lat. Rasa mieszana. Maść czarna – podpalana. Prawdopodobnie potrącony przez samochód, 21 marca br. przebywał na parkingu przy markecie „Biedronka” ul. Grzebskiego w Mławie. Pies z uszkodzonym lewym okiem.

03-4, 03-4a – Sympatyczny piesek w wieku około 4-5 lat. Rasa mieszana, trzykolorowy. Bezpańskie zwierzę wyłapane 3 marca br. przy ul. Gdyńskiej 15 w Mławie.

03-5 – Suka w wieku około 8 lat. Maść rudo – podpalana. Pies rasy podobnej do owczarka niemieckiego wyłapany 7 marca br. z terenu stacji CPN „LOTOS” przy ul. Polnej w Mławie w związku ze zgłoszeniem.

03-6, 03-6a – Suczka w wieku około 6 tygodni rasy mieszanej, umaszczenia szaro-brązowego. Została wyrzucona z pojazdu jadącego 9 marca po ul. Kopernika w Mławie.

03-7 – Pies w wieku około 16 miesięcy rasy mieszanej. Maść czarna. Zwierzę zostało przyprowadzone 9 marca 2017 r. na posterunek Straży Miejskiej w Mławie.

03-8, 03-8a – Suka w wieku około 7 lat rasy mieszanej, czarna, podpalana. Przekazana razem ze szczeniakiem 13 marca 2017 r. do schroniska. Wyłapana z ogrodu działkowego „RELAKS” w Mławie.

03-9 – czteromiesięczna suczka rasy mieszaniec (labrador – mieszaniec). Maść brązowa z białymi znaczeniami. Pies błąkał się przy ulicy Rynkowej 9 marca br. Na szyi miał brązową obrożę.

03-10 – Młoda suka w wieku około 2-3 lat rasy mieszanej. Umaszczenie –  czarna podpalana. Błąkała się 10 marca br. w okolicach sklepu Carrefour w Mławie (ul. Zacisze / ul. Targowa). Prawdopodobnie jest szczenna.

Osoby, które są zainteresowane odebraniem lub adoptowaniem psa prosimy o kontakt z Wydziałem Środowiska Urzędu Miasta Mława (23 654 33 83 wew. 300) lub bezpośrednio ze schroniskiem dla zwierząt „Nadzieja” w Napierkach (tel. 785-331-365).

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
bo sam je wybije
bo sam je wybije
4 lata temu

Jeszcze po ulicy Górnej w Mlawie lata kilka bezdomnych psów od kilku lat i tyh straz miejska nie umie wylapac …

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu

Bezpańskie trudno złapać, a te które mają właściciela są łatwym łupem panów strażników miejskich, a więc na bezpańskie nie polują, bo ich sprawność fizyczna jest godna pożałowania.

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu

Biedne psiaki, ale wydaje mi się, że psa 03-3 ktoś poszukiwał na fejsie było ogłoszenie.
Dobrze, że pokazujecie zdjęcia wyłapanych psów, może niektóre z nich wrócą do swoich domów.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x